Ana Sayfa Dünya, Gündem 8 Kasım 2020

BIDEN YENİLGİSİYLE SARSILAN TRUMP’A BİR DARBE DE EŞİNDEN

Melania Trump Boşanmaya HazırlanıyorMOSKOVA, 8 Kasım – RIA Novosti. Daily Mail’e göre şu anki ABD Başkanı Donald…

Melania Trump Boşanmaya Hazırlanıyor
MOSKOVA, 8 Kasım – RIA Novosti. Daily Mail’e göre şu anki ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania boşanma davası açmak için görev süresinin bitmesini bekliyor .


Başkan Omaros Manigault-Newman’ın eski yardımcısı, “Melania, görevden ayrılıncaya ve boşanana kadar her dakika sayıyor,” dedi

Ona göre, ilk hanımın hoş olmayan sonuçlarla karşılaşabileceği için çift henüz ayrılmadı.
“Melania, Trump iktidardayken aşırı aşağılanmaya dayanabilir ve ayrılabilirse, onu cezalandırmanın bir yolunu bulur” dedi.

First Lady’nin bir başka eski asistanı Stephanie Volkoff’a göre, Trump’ın Melania ile evlenmesi bir çeşit anlaşmaydı. Çift ayrı odalarda bile uyudu.
Volkoff göre, ilk bayan hamle New York için Washington’da nedeniyle postnuptial anlaşmaya müzakerelere açılışı sonrasında sadece beş ay meydana geldi. Başkan Barron’un oğlunun mirastan payını alması gerekiyordu.

Materyal, Melania Trump’ın kocasıyla mükemmel bir ilişki hakkında bir röportajda defalarca belirttiğini belirtiyor . Ancak avukat Christina Preveit’e göre, Melanier’in evlilik sözleşmesi hükümleri uyarınca medyada kocasını eleştirmesi yasaklanmış olabilir. Trump, ikinci eşi Marla Maples ile benzer bir anlaşma yaptı. Röportajlarda eski eşi hakkında kitap yazması veya onun hakkında olumsuz konuşması yasaktır.

Gazeteciler defalarca eşler arasındaki ilişkinin soğuduğuna dair çeşitli işaretlere dikkat çekiyor. Böylece Amerikan lideri karısını yağmurda bıraktı ve bir şemsiye ile ayrıldı. Olaylardan birinde video, Trump’ın karısını elinden tutmaya çalıştığı anı yakaladı, ancak karşılık olarak onu sadece avucuna tokatladı. Ve Şubat 2018’de Playboy modeli Karen McDougal, Trump’ın karısını onunla aldattığını açıkladı.
Donald ve Melania Trump, Ocak 2005’te evlendi ve bir yıl sonra çiftin Barron adında bir oğlu oldu. (ria.ru)
08

Google NewsTema Tasarım |