Ana Sayfa Gündem 16 Temmuz 2020

BU EKİP ÜLKEYİ Mİ YÖNETECEK; AMAN HA, AAMAANNN HAAA!

‘Man Adası Deyü Deyü’18 yıldır ülkeyi yöneten Akp şürekasının icraatları, uygulamaların milyonlarca insanı rahatsız ettiği ortadadır. En…

‘Man Adası Deyü Deyü’
18 yıldır ülkeyi yöneten Akp şürekasının icraatları, uygulamaların milyonlarca insanı rahatsız ettiği ortadadır. En son ortaya çıkan ‘KANAL İSTANBUL RANT VURGUNUNDA’ binlerce dönümlük tarlaların 4- 5 yıl önceden tezgahı kurularak Katarlı, Suudi Arabistanlı şeyhleri şıhlara rantlandığı; şimdilerde o tarlalara Kanal İstanbul rant projesiyle imar çıkartılarak trilyonlarca vurgun yapıldığı kamuoyuna yansıdı.

Akp iktidarından şikayet etmek artık sıradan kronik, hayatın bir parçacığı oldu; lakin iş işten çoktan geçti geçmiş ola. Önce Referandumla, sonra TEK adam rejimine teslim ederek irademizi biz bu sonu ve pişmiş tavuğun başına gelmeyeni çoktan hak ettik.

Biz iktidar cenahını bir kenara bıakalım, ona kendini alternatif sunan, zaten iki kutuplu bir particilik örüldüğü için kendini veli nimetten sayan namı diğer eski CHP yeni medarı iftihar KILIÇDAROĞLU ÖRGÜTÜ PARTİSİ kısaca KÖP genel başkanının başına gelen şu meşhur MAN ADASI tartışması, yargılanması ve tazminat cezası üzerinden gıssacık bir analize.

Ülkeyi yönetmek iddiasında ki KÖP partisi ekibi ve onun genel başkanı bay KIlıçdaroğlu MAN ADASI üzerinden yaptığı politik çıkışlar ve akabinde karılaştığı yargı kararı ile şu sıralar yine YANDAŞ YARGI nidaları atıp duruyor kendi sürü idoloji ile itaat ve biat kültürü cenderesinde militan particilerine.

VAY NEYMİŞ ”man adası paraları vardı ben var dedim susturmak için ceza kesiyorlar, susmayacağım, sustaramayacaklar”
PEH PEH PEH; YÖRÜ BEE KİM TUTAR…
Yahu bir tane aklı başında ESKİ CHP’li yok mu bu partide, hiç mi kalmadı, hepsi mi KÖP’çü oldu yahu…
Bay KÖP genel başkanı ve ekibi; siz o GELEN paralara GİDEN dediğiniz için bu cezayı aldığınızı şu yandaş sürünüze niye söylemiyorsunuz!
GELEN ile GİDEN arasında ki farkı ayırt edemezken bu ekibinle şu koca ülkeyi mi yönetmeye talipsin yani…
YA GET İŞİNE GARDAŞIM, MEMLEKET AKLINI MI KAÇIRDI SANIRSIN SEN.
Bu arada bilipte bilmezden gelen yada hakketen bilmeyenlere bir NOT eklemekte yararı faide var.
‘AKP İKTİDARININ ÇIKARDIĞI BİR KANUNLA YURT DIŞINDAN GELEN PARALARIN ARTIK HESABI SORULMUYOR, NERDEN BULDUN, NASIL KAZANDIN, KARA PARA MI HELAL PARA MI DİYE MERCEK ALTINA ALINMIYOR”

Dolayısıyla sevgili KÖP sürüsü müdavimleri şunu bilesiz ki; yasaldır değildir, haramdır helaldir GELEN paranın hiç bir zarureti delaleti yoktur; ben demiyorum KANUN diyor cancağızlarım…
HAAA giden dersen, bak işte o başka bir mecra gülüm çiçeğim; GİDEN bir paranın kaydı kuydu olmak zorundadır, vegisi var, harcı var, nerden kazandın var, KISACA SORULARI BOL AKÇE .
KÖP genel başkanının ”Giden Yok Diyorlar, Gelen Var; O Daha Vahim” deyiveriyorya siz cahallara, öyle değil işte; Bir kere TÜRK LİRASINI koruma kanunu var, dışarıya para kaçırma suçu var, ülke ekonomisine zarar verme var… var oğlu var…
DEMEK Kİ NEYMİŞ KÖP YANDAŞI PARTİCİ BİATÇILAR; GELEN PARAYA GİDEN DERSEN BU YALAN OLUR KARŞILIĞINDA DA İFTİRA SUÇUNDAN CEZA ALIRSIN
Bir Dekontu Yönetemeyen Bu Ekip ve Bu Kafa Yarın Ülkeyi mi Yönetecek; Aman Haaa, Aamaaannn Haaaa…
17 Temmuz 2020 / Abidin SARI- ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |