Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Maltepe 5 Temmuz 2020

CHP Öldü Yaşasın KÖP

CHP Öldü Yaşasın KÖP Bir derin devlet projesi ‘Kaset Kumpası’ ile Cumhuriyet Halk Partisini koltuğuna oturtulan Kılıçdaroğlu…

CHP Öldü Yaşasın KÖP

Bir derin devlet projesi ‘Kaset Kumpası’ ile Cumhuriyet Halk Partisini koltuğuna oturtulan Kılıçdaroğlu ve ekibi her geçen gün partinin 97 yıllık kimliğini törpülerken; kendi ideolojik bakışına göre yapılandırarak kadrolarını oluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Son genel kurul kararı da bu yapılanmanın adeta son halkası ve CHP ruhuna tamamen el Fatiha dedirtecek merhalede. Yıllardır siyasi iktidar için Türkiye halkına ”BASKIN SEÇİM YAPACAKLAR” diyen Kılıçdaroğlu ve ekibi kendi partisine Baskın Seçim kararı alarak kendi seçmeni ile alay ederken hak, hukuk, adalet, demokrasi kavramlarından da aslında ne denli uzak ve alakasız olduklarını gözler önüne serdiler.

Ele geçirdikleri Cumhuriyet Halk Partisini kendi anlayışlarına uygun hale getirip adete KILIÇDAROĞLU ÖRGÜTÜ PARTİSİ yapan Ankara ekibi ve yerellerde ki rant ve çıkar taifesi kadroları son dönemlerde bir çok konuda Atatürk, Vatan, Millet, Halk, Sol, Devrimci gibi söylemlerini sadece oy devşirmek için nabza şerbet mukabilinde siyaseten kullandıkları oldukça aşikar.

BUNUN SON ÖRNEĞİ MALTEPE DE YAŞANIYOR

Maltepe de 6 yıldır yönettikleri belediye de dönen dolaplar, çevrilen tezgahlar almış başını gidiyorken; yerel de öne çıkan iki can alıcı soruda belediye başkanının, Chp (KÖP) belediye meclis üyelerinin ve ilçe bakanlığının kıvır kıvır kıvranması gayet basit, anlaşılır, makul ve mantıklı 2 sorunun cevabını vermek yerine soruları soranlara salvolarla saldırmaları, hakaretlerle geçiştirme gayretleri geçmişten gelen bir gelenekle baskın basanındır zihniyeti kabilinde bir alışkanlığın yürütücüsü olduklarını gösteriyor.

Belediye meclis üyesi muhteremlerin belediyenin halkın milyonlarca parasını harcadığı HALK KART sorularına cevap vermek yerine ‘Atatürkçülüklerinden dem vurmaları, Atatürk’ün partisi olduklarını’ buyurmaları ve Atatürk’ü kendi şaibelerini örtü aracına dönüştürmeleri hem devasal bir komedi hem de kütlesel bir rezalettir.

SİZE Atatürk’ü soran da olmadı, ne kadar Atatürk’çüsünüz diye yakanıza yapışanda; size sadece ”KAÇ ADET HALK KART DAĞITTINIZ ve 22 TANE BANKA HESABINDA KİMLERE HANGİ ÖDEMELERİ YAPTINIZ” soruları soruldu. Atatürk’ü kendi kirli ve şaibeli iş ve işlemlerinize maske yaparak bu soruların cevaplarından yırtacağınız sanıyorsanız bedbaht bir düşünce içindesiniz.

Atatürk size İŞ BANKASI hisselerini VASİYETLE MİRAS bıraktı; Atatürk size yapacağınız kirli işlerinizde, şaibeli icraatlarınızda, hesap vermekte zorluğa düştüğünüzde adımı kendinize MASKE yapın diye bir VASİYET mi bıraktı. Atatürk sizin tapulu mülkiyetiniz, şahsınızın bakiyesi, şaibelerinizin örtüsü mü!.

Çıkın efendi efendi Maltepe halkına, tüyü bitmemiş yetimin, doğmamış yavruların hakkını nasıl harcadığınızı, nerelere peşkeş çektiğinizi açıklayın. Halka hesap vereceğinizi iddia eden genel başkanınız Kılıçdaroğlu beyefendidir, ŞEFFAF olacağınızı ballandıra ballandıra Türkiye halkına daha yeni yerel seçimlerde lak lakını yapan sizdiniz.

Hazreti Google’de bu vaatlerinizi okuya bilirsiniz

Tarih: 4 KASIM 2016 Yer: İZMİR  (belediye başkanlarına hitap ederken)

Tarih: 26 TEMMUZ 2019 Yer: AFYONKARAHİSAR (belediye başkanlarına hitap ederken)

Tarih: 02 AĞUSTOS 2019 Yer: ARTVİN-FINDIKLI (halka hitap ederken)

ŞİMDİ KALKMIŞ 2 CAN ALICI SORUDA KIVIRIYORSUNUZ, Atatürk maskesinin ardına sığınıp demagoji ile ört basçılığa soyunuyorsunuz.

KÖP belediye bakanınıza resmi başvuru ile soruldu CEVAP YOK

KÖP Belediye Meclis üyelerinden CEVAP YOK

KÖP ilçe başkanlığından CEVAP YOK

Birde aymazca soruları soranları Bilgi sahibi olmayıp fikir üretmekle suçluyorsunuz ya; tam bir trajik vaka, tedavisi imkansız bir vaka-i hayriye durumun da olduğunuz anlaşılıyor. Biz nerden bilelim kaç adet halk kart dağıttığınızı, siz adetini söyleyeceksiniz biz genel hesabını yapacağız. Bakalım her birine 600 liradan Maltepe halkının kaç lirası harcanmış, doğruluğu var mı yok mu buna bakacağız…NE ZAMAN!!! SİZ BU KART ADETİNİ Maltepe halkına açıkladığınız da.

Hayırdır sayın KÖP yöneticileri kaç adet Halk Kart dağıttığınız sorusu sizi niye bu kadar gerdi, bu verilemeyecek bir cevap değil oysa ki. Bu kadar paniklemeniz, telaşa kapılmanızın vardır bir hikmeti, er geç çıkacak gün ışığına. Çünkü GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMA GİBİ HUYLARI VARDIR.

BU SORULARIN CEVAPLARINI MALTEPE HALKINA

VE-RE-CEK-Sİ-NİZ!

– 2014’ten beri Maltepe halkını kandırdığınız Kadınlara Halk Kart masalında Kaç Adet Halk Kart Dağıttınız?

– Dağıttığınız Kartlara yüklediğiniz 600’er lirayı belediyenin hangi harcama kaleminden yaptınız?

Başta bu şaibe olmak üzere başka bir kaç şaibeli durum Maltepe kamuoyunun gündeminde tartılşılmaya başladıktan sonra bir bankanın tek şubesinde açtığınız 22 adet banka hesabını apar topar kapattınız

– Bu 22 adet banka hesabında kimlere hangi ödemeleri yapıldı?

KÖP’LÜLER EKMELETTİN’E ÖPTÜRDÜLER, ŞİMDİ DE DAVUTOĞLU’NA BABACAN’A ÖPTÜRECEK

Bay Kılıçdaroğlu 5 Temmuz 2020 de Amerikanın Sesi’ne verdiği röportajı da ”Sayın babacan’ın da Sayın Davutoğlu’nun da Ülkeye İyi Hizmetleri Olduğunu Biliyorum” derken aslında daha önce Ekmelettin’e öptürdüğü Cumhuriyet Halk Partilileri bu kez de Davutoğlu’na Babacan’a öptüreceğinin İşaretlerini çekinmeden vere biliyor. NEDEN çünkü CHP genel merkezi işgal edilmiş, tüm kurumlarına girilmiş, ilkeleri elinden alınmıştır da ondan. CHP DE BU YOK OLUŞA KARŞI DURMAYA CESARETİ OLAN KİMSE DE KALMAMIŞTIR, GEÇMİŞ OLA.

Güle Güle CHP Hoş Geldin KÖP…

05 Temmuz 2020 / Abidin SARI – ÖZGÜR İFADE

http://ozgurifade.com.tr/kac-adet-halk-kart-dagittiniz-sayin-kilicdaroglu/
http://ozgurifade.com.tr/sayin-kilicdaroglu-nedir-bu-22-adet-banka-hesabi/
http://ozgurifade.com.tr/bos-isler-ilce-baskanindan-yerel-medyaya-salvolar/
Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |