Ana Sayfa Gündem 25 Haziran 2020

CHP’DEN İSTİFA EDEN MECLİS ÜYESİ AKP’YE GEÇTİ

CHP’den istifa eden meclis üyesi AKP’ye geçtiMersin’de bir ay önce Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP), istifa eden Akdeniz…

CHP’den istifa eden meclis üyesi AKP’ye geçti
Mersin’de bir ay önce Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP), istifa eden Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Süleyman Kahraman, AKP’ye katıldı.

Akdeniz ilçesinde 31 Mart 2019’da yapılan seçimlerde CHP’den belediye meclis üyesi seçilen ancak bir ay önce partisinden istifa eden Süleyman Kahraman, 15 ay sonra AKP’ye geçti. Kahraman’ın geçişi için AKP İl Başkanlığı’nda düzenlenen törene Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak ile İl Başkanı Cesim Ercik de katıldı.

Başkan Gültak’ın Akdeniz ilçesine yönelik hizmet ve çalışmalarından etkilendiğini ifade eden Kahraman, “Yaklaşık bir ay önce partimden istifa ettim. Başkan Gültak ile beraber Akdeniz’e hizmet etmeye karar verdim. Bu sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ediyorum kendilerine. İnşallah hizmete devam edeceğiz” dedi.

‘BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ’
Cesim Ercik, “Biz başka bir siyasi partiden meclis üyesi transfer etmiyoruz. Zaten bir ay önce istifa etti Süleyman bey ve bizim partimize geçmeye karar verdi” dedi. (sariyertimes.com)
25 Haziran 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |