Ana Sayfa Gündem, Sağlık 19 Eylül 2020

ÇİÇEKLER SOLMASIN AYŞE SILA YÜRÜSÜN

‘Yaşından Fazla Ameliyat Geçiren Küçük Sıla İçin Valilik İzniyle Yardım Kampanyası Başladı’ÇOCUKLUĞUNU YAŞAYAMAYAN BİR ÇOCUK; AYŞE SILA…

‘Yaşından Fazla Ameliyat Geçiren Küçük Sıla İçin Valilik İzniyle Yardım Kampanyası Başladı’
ÇOCUKLUĞUNU YAŞAYAMAYAN BİR ÇOCUK; AYŞE SILA başlığıyla 19 Temmuz 2020 de; Çiçekler Solmasın; Ayşe Sıla Desteklerinizi Bekliyor.
Ayşe Sıla %98 bedensel engelli. Elleri 4 parmak. Sağ elini kullanamıyor. Kalp hipertansiyon hastası. Böbreğinin biri hiç çalışmıyor, diğeri %47 çalışıyor. Nörolojik mesane hastası” şeklinde haberini ve dayanışma çağrısı yaptığımız küçük Sıla’mızdan iyi haberler var.

İYİ GELİŞMELER VAR
Uygulanan fizik tedavi sonrası Ayşe Sıla artık yürüyor. Evet bir mucize oldu. Ve bu mucize sizlerin destekleri ile gerçekleşti.
Daha önce kampanya haberini yayımladığımız Ayşe Sıla’nın annesi Gülhan Esen ile konuştuk ve Ayşe Sıla’dan güzel haberler aldık. Gülhan Esen sizlerin desteği ile yaşadığı mucizenin mutluluğunu yine sizlerle paylaşmak istedi. Gülhan Esen şunları söyledi.

”Tedaviye devam edebilmek için yeni bir kampanya başlattık ve kampanyamız valilik tarafından onaylandı. Bir ameliyatımız var fakat pandemi nedeni ile ameliyatımız yapılamıyor. Bu süreçte önceliğimiz gördüğümüz fizik tedavinin devamını sağlamak. Fizik tedavi için 525 milyar TL gerekiyor. Aylık ödemelerimiz ise 15 milyar TL. Ödeme yapmadan tedaviye başlama şansımız yok. O nedenle zaman geçirmeden istenen meblayı toplayıp tedaviye devam etmek zorundayız. Tedaviye bir an önce başlamazsak Ayşe Sıla’nın ilk tedavi sonrası katettiği mesafe de riske girmiş olacak.”
”Halkımızın desteği ile bir mucize yaşadık ve Ayşe Sıla yürüdü. Bundan sonra ki süreçte de halkımızın desteğini bekliyoruz.” dedi.

Ayşe Sıla’nın desteklerinize ihtiyacı var. Yardım kampanyası valilik izniyle başlatıldı. Hayat dolu ve çok başarılı bir çocuğun sağlığına kavuşup hayallerini gerçekleştirmesi için lütfen siz de destek olun.
İŞ BANKASI HESAP NO:
Aye Sıla Cengiz IBAN: tr 30 0006 4000 0014 39 20 1490 77
HESAP NO: 4392-0149077
ANNE GÜLHAN ESEN: 0541 453 40 87
20 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

İki Ay Önce Duyurmuştuk

http://ozgurifade.com.tr/cocuklugunu-yasayamayan-bir-cocuk-ayse-sila/
Google NewsTema Tasarım |