Ana Sayfa Gündem 7 Temmuz 2020

Daha Ne Kadar Susacaksın Maltepe!

Daha Ne Kadar Susacaksın Maltepe! YAŞAM MERKEZİNİ SATTILAR BİZ KENDİMİZİ PARALADIK, MALTEPELİLER SUSTU Maltepe Belediyesi 26 Mayıs…

Daha Ne Kadar Susacaksın Maltepe!

YAŞAM MERKEZİNİ SATTILAR BİZ KENDİMİZİ PARALADIK, MALTEPELİLER SUSTU

Maltepe Belediyesi 26 Mayıs 2015 de düzenlediği törenle Başıbüyük Yaşam Merkezi’nin temelini attı. Kılıç; ”Umarım bu tören mahallelilere uğur getirir ve çok kısa bir süre sonra buranın açılışını da yaparız. Merkezde yer alan kreşimiz, geceleri de 24 saat açık olacak. Hem çalışan kadınlarımızın yüzü gülecek, hem de geceleri vatandaşlarımız bir yere çıkmak istediğinde çocukları güvenle bu kreşe bırakabilecekler” diye konuştu.

14 EKİM 2019 da Maltepe halkının parasıyla yapılan Başıbüyük Yaşam Merkezi ”HALKA SORMADAN, ONAYINI ALMADAN HİÇ BİR ŞEYİN ALTINA İMZA ATMAM” masallarıyla halkı avutan-kandıran belediye başkanı Ali Kılıç ve çeperinde ki rantçı şebeke tarafından “Özel Protokol” ile tüm Maltepe halkından ‘GİZLİ’ ANABİLİM isimli Ankara merkezli kuruma peşkeş çekildiği ortaya çıkmıştı.

MALTEPELİLER SUSTU… Biz susmadık 8 aydır gündemden düşürmedik…

MECLİS ÜYELERİ HALKIN KENDİLERİNE VERDİĞİ YETKİYİ BELEDİYE BAŞKANINA DEVRETTİ MALTEPELİLER SUSTU.

Ali Kılıç’ın Özel Kalem Müdürlüğünün  29.03.2016 tarihli 357030 sayılı teklifiyle Maltepe Belediye Meclis üyeleri  08 Nisan 2016 da Ziya Hayırlıoğlu, Canan Sezgin ve Erkan Dinçel imzası ve Ali Kılıç onayı ile Halktan aldıkları yetkiyi belediye başkanı Ali Kılıç’a devrettiler. Bay Kılıç aldığı yetki devriyle ilçede ki TEK Cemevini Süreyyapaşa Vakfına sattı.

Ses çıkartmayan yandaş alevilerden ve genel bakanının kendisine verdiği destekten cesaret alan KÖP belediye başkanı bay Ali KIlıç ‘ARSA BELEDİYENİN GEREKÇESİYLE’ Alevileri Cemevinden atmak için Kaymakamlığa, Polise, Savcılığa başvurdu, dava açtı.

MALTEPELİLER SUSTU… PARTİCİLİK KÖLESİ ALEVİLER SUSTU…Biz susmadık…

BORCA BATIRDIĞI BELEDİYEYİ, ALACAKLI ALTAŞ ŞİRKETİNE BORCA KARŞILIK MALTEPE HALKININ ARSASINI VERDİ SES ÇIKARTAN OLMADI; MALTEPELİLER SUSTU.

Ali Kılıç yönetimindeki belediye, icradan kurtulabilmek için Zümrütevler Mahallesi’nde ki (Gülsuyu Mezarlığı Yanı) arazi 16 milyon liralık borca karşılık olarak satmak istedi. Fakat istenen fiyat firma tarafından yüksek bulununca 10 Mayıs 2016’da belediye meclisi tarafından 15679 ada 5 parsel 2724 metrekare arazi 11 milyon 100 bin lira bedelle alacağına karşılık Altaş’a satıldı.

MALTEPELİLER SUSTU… Biz susmadık…

MAHALLELERE HACİZ KOYDURDU, PARTİCİ YANDAŞLAR ÖRTTÜ, MALTEPELİLER SUSTU,…

26 Şubat 2019 da Maltepe Belediyesi alacaklı firma ALTAŞ’ın haciz işlemini adı geçen 3 Mahalle için kaldırtarak (firma ile pazarlık sonucu olduğu aşikar) HACZİ Yalı Mahallesinde bulunan ‘Deprem Toplanma Alanı’ dahilinde kalacak şekilde karar çıkartıldı. Ortaya çıkan belgede Haciz olayından belediyenin 11 OCAK 2019 DA HABERDAR OLDUĞU ANCAK HALKTAN 2 AY SAKLANDIĞI ortaya çıktı.

MALTEPELİLER SUSTU… Biz susmadık…

HALKIN MİLYONLARCA PARASINI YANDAŞA, EŞE DOSTA PEŞKE ÇEKTİLER; MALTEPELİLER SUSTU

Ali Kılıç göreve geldiği 2014 yılından beri Maltepe halkının;

– Adalar belediyesine 3 milyon lirası benzin ve mazot olmak üzere yaklaşık 7 milyon lirasını.

– Tunceli ilçe belediyelerine (Pülümür,Hozat,Nazimiye) yaklaşık 5 milyon lirasını

– Mexpo hayali projesi için yaklaşık 3 milyon lirasını

– Halı ve Cam atölyesi macerası için yaklaşık 4 milyon lirasını

– Evde tıraş adı altında yaklaşık 2 milyon lirasını

– Batık ada Vordonosiyi buldum diye yaklaşık 2 milyon lirasını

– Gezici Kütüphane adı altında satın aldığı hurda otobüslerle yaklaşık 2 milyon lirasını

– Bir çok belediyeye yaklaşık değeri 2 milyon lirayı bulan 9 tane araba vererek Maltepe halkının sadece bu kalemlerde ortalama 27 milyon lirasını heba etti, çöp yaptı, yandaşlara peşkeş çekti.

Aylardır Susmadık, Gündemde Düşürmedik… PARTİCİLİK AŞKIYLA YANIP TUTUŞANLAR UMURSAMADI…

ASRIN TEZGAHI HALK KART YALANININ PEŞİNİ HİÇ BIRAKMADIK; MALTEPELİLER SUSTU.

Bay Kılıç’ın partisinin ilçe başkanlığı ve Belediye meclisinde ki meclis üyeleri salvolarla Maltepe de yandaş bir kaç gazete üzerinden hakaretler sayıp cevap vermek yerine Atatürk’ü şaibelerine maske yaptı.

İlçe de 3 yıldır kimsenin görmediği ortada olmayan sözde 3006 adet HALK KART tezgahında Maltepelilerin kaç lirasının iç edildiğini ise hala kimse bilmiyor.

BİZ SUSMADIK, Maltepeliler sustu…

VE DÜN (06 Temmuz 2020)

Belediye meclis toplantısında bay Ali Kılıç ve ekibinin hazırladığı yeni bir tezgahla konuşmaya başlayan, sesini yükselten, aya kalkan Maltepelileri selamlıyoruz. Bay Kılıç ve ekibi biri YALI Mahallesinde biride Küçükyalı Karayolları Arazisi içinde ki Maltepe halkına ait iki araziyi satmak için partisinin meclis çoğunluğu gücüne dayanarak önerge sunmasıyla ayağa kalkan ve şiddetle itiraz eden Maltepelilerin bir daha oturmaması ve susmaması dileklerimizi gönderiyoruz.

SAKIN BİR DAHA SUSMA MALTEPE…SAKIN BİR DAHA SUSMA; ÇÜNKÜ SEN SUSTUKÇA OY VERDİĞİN KÖP’çüler (Kılıçdaroğlu Örgütü Partisi) TARAFINDAN SOYULUP SOĞANA ÇEVRİLMEYE DEVAM EDİLECEKSİN.

07 Temmuz 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |