Ana Sayfa Gündem, Türkiye 3 Kasım 2020

DOĞRU PARTİ GENEL MERKEZ BİNASININ AÇILIŞINI YAPTI

Çoban Ateşi Hareketi olarak başlayan siyasal çalışma Genel Başkanlığını Rifat Serdaroğlu’nun yaptığı Doğru Partinin kurulması ile ivme…

Çoban Ateşi Hareketi olarak başlayan siyasal çalışma Genel Başkanlığını Rifat Serdaroğlu’nun yaptığı Doğru Partinin kurulması ile ivme kazanmıştı.

Bugün 12.00’de gerçekleşen Genel Merkez Binası Açılışından sonra kurucular kurulu ile Anıtkabir’de Atanın huzuruna çıkan Doğru Parti üyeleri ve genel başkan Rifat Serdaroğlu, Atanın mozolesine çelenk bırakıp saygı duruşunda bulundular.

Saygı duruşundan sonra Anıtkabir özel defterini imzalayan Serdaroğlu deftere şunları yazı.

”AZİZ ATAM
Bu gün huzurunuza derin bir üzüntü içinde geldik. Zira özenle inşaa ettiğiniz çağdaş Türkiye Cumhuriyeti, bu gün maalesef bütün değerli kurumlarıyla birlikte ciddi bir tehlike altındadır. Bundan daha korkuncu, cumhuriyeti emanet ettiğiniz genç nesiller, sizin defalarca işaret ettiğiniz tehlikeleri görmekten ve okumaktan yoksundur. Türklerin tarih boyu biriktirdiği ne kadar maddi ve manevi değeri varsa hepsine dokunmuşlar ve islam maskesi ile bunu Türk halkının gözünden kaçırmışlardır. Biz, sizin ilkelerinize bağlı bir grup vatansever ile halkımızın ve ülkemizin maruz kaldığı iç ve dış tehlikelere karşı göğsümüzü siper etmek için DOĞRU PARTİ’yi kurarak huzurunuza geldik.
Aziz Atam, çaresizlik ve umutsuzluk sizin evlatlarınıza yakışmaz. Sizin ilkelerinize bağlı olan bizler, emanet ettiğiniz cumhuriyetin ilelebet yaşaması için nöbeti devralıyoruz. bizler DOĞRU PARTİ mensupları olarak, itina ile kurduğunuz çağdaş, modern, laik, demokrat ve hukukun üstünlüğünü ilke edinmiş Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatma sözünü veriyoruz. Ruhunuz şad olsun.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU PARTİ GENEL BAŞKANI”

Özgür İfade Gazetesi olarak Doğru Partiye; Türkiye siyasal hareketine yeni bir soluk olması adına hoş geldiniz diyor, başarılar diliyoruz.
03 Kasım 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |