Ana Sayfa Gündem 8 Kasım 2020

EMPERYALİZM VE PİKNİK

EMPERYALİZM VE PİKNİKSabrınıza sığınarak AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın partisinin Kahramanmaraş İl Kongresinde yaptığı konuşmasından bir paragrafı paylaşmak…

EMPERYALİZM VE PİKNİK
Sabrınıza sığınarak AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın partisinin Kahramanmaraş İl Kongresinde yaptığı konuşmasından bir paragrafı paylaşmak isterim;
“Ne işin var senin Azerbaycan’da, ne işin var senin Libya’da, işte bizi bunun için sevmiyorlar. Evet biz, EMPERYALİSTLERİN zalimlerin karşısında olacağız.
Çünkü bizim ecdadımız hep bunun mücadelesini verdi. Bizi milletimiz sever, bizi ümmet sever, bizi mazlumlar, mağdurlar sever, bize o yeter. Buna karşılık bizden zalimler, hainler nefret eder. Türkiye işte bu misyonun sahibi olarak, yükseldiği için bu kadar şimşekleri üzerine çekiyor. Eğer vesayeti tasfiye etmeseydik, kimsenin bize itirazı olmazdı. Eğer terör örgütlerinin başını ezmeseydik kimse bize yan gözle bakmaz, bize saldırmazdı.
Eğer IMF’ye bağlı ekonomik düzeni kırmasaydık, kimsenin şikayeti olmazdı.
Biz Cumhur ittifakı olarak Sayın Bahçeli ile 15 Kasım günü Kıbrıs’ta PİKNİK yapacağız.”


Bir paragrafta bu kadar yalan söyleyebilmek için, yalanın insanın ağzında yuva yapmış olması gerek! Gerçekleri çarpıt, yalanı bol-bol söyle, önce kendini inandır, nasılsa cahiller inanır ha! Öyle mi? Kendisine, bilgisine ve ahlakına güvenmeyenler, kendi geçmişinden utananlar, sürekli yalan söylerler.
Şimdi beraberce Emperyalizmden başlayıp, Kıbrıs’taki Pikniğe gidelim;
-BOP Eşbaşkanlığı ile övünmek mi emperyalizmle mücadeledir?
-Irak’ta, yüz binden fazla kadına, ABD Askerlerinin-IŞİD militanlarının tecavüz etmelerine olur vermek, göz yummak, emperyalizme karşı olmak mıdır?
-Kur’an-ı Kerimi nişangah tahtası yapan ABD Askerlerine “sağ salim evinize dönmeniz için dua ediyorum” demek mi emperyalizme karşı olmaktır?
-CIA uşağı FETÖ ile iş tutmak mı emperyalizm ile mücadeledir?
-Kafa kesici Radikal dinci örgüt üyelerine yıllardır maaş vermek mi emperyalizme karşı olmak? Ah delikanlı, size emperyalizmi yanlış öğretmişler!
-Türk Milleti sizi seviyorsa, oy oranınız niçin %20 civarında?
-Ümmet sizi seviyorsa, hangi Arap ve Müslüman toplum yanınızda?
-Türk Mallarını boykot eden Arap Ülkeleri Hıristiyan mı?
-En iyi dostlarınız, El-Beşir-İhvan Lideri Mursi-Katar Diktatörü!
-İkinci İsrail olarak görev yapacak “Büyük Kürdistan Devletinin” birinci parçasını Barzani’ye, ikinci parçasını PKK/YPG’ye kurdurarak ve terör örgütünün 50 bin kişilik ağır silahlı ve düzenli bir orduya dönüşmesine izin vererek mi terör ile mücadele ettiniz?
-Doları 8,5 TL’ye, AVRO’yu 10,10’a yükselterek mi, IMF düzenini kırdınız?
-BİR TL’yi, ON İKİ cent seviyesine düşürerek mi ekonomik mucize yarattınız?
Gelelim Kıbrıs’taki pikniğe;
Sadece Bahçeli ile gitmek olmaz. Bahçeli, Çakıcı’yı yanına almadan gitmez. Yanınıza, Perinçek’i, Muhsin Yazıcıoğlu’nun abisini salona sokmayan Destici’yi, oğluna imar değişikliği ile milyonlarca dolar kazandırdığınız Çiller’i, yeni zengin Ağar’ı da almalısınız. Bunlar olmadan pikniğin tadı çıkar mı?
Kıbrıs’ta, Dr. Fazıl Küçük ve Türkiye’den kovduğunuz Rauf Denktaş’ın kabirlerini de yalandan ziyaret etmeyi unutmayın. Bir de Kıbrıs’ta SERDARLI ve ERDEMLİ beldelerine uğrayıp, bu adların verilmesinin sebebini öğrenin…
Son öneri;
Piknikte, emperyalist ülkelerden gelen etleri yiyerek, şu zalimlerden mazlumların öcünü alıverin. Bol bol üzüm yiyin ve güzelleşin!
Hadi göreyim sizi…
Sağlık ve başarı dileklerimle 08 Kasım 2020
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı
08 Kasım 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |