Ana Sayfa Gündem, Yazarlar 19 Ocak 2020

Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneğinden Ücretsiz Hukuk Danışmanlığı Müjdesi

Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Bülent İnce, 15 günde bir dernek binalarında engelli vatandaşlara ücretsiz hukuk danışmanlığı…

Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Bülent İnce, 15 günde bir dernek binalarında engelli vatandaşlara ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti verileceğini açıkladı.

Özellikle raporlar konusunda çok sıkıntı yaşandığını söyleyen Bülent İnce engelli vatandaşların en büyük sorunu raporlar. Çoğunluğun ekonomik olarak sıkıntı yaşadığını da düşünürsek avukatlık bürolarına ücret ödeyerek danışmanlık hizmeti almak zorunda kalıyorlar. Bu da engelli vatandaşlar için büyük bir sorun oluyor.

Derneğimizin hukuk departmanını yöneten, kendisi de görme engelli arkadaşımız Avukat Cemil Yazarkan arkadaşlarımıza danışmanlık hizmeti verecek.

Bülent İnce’nin duyurusu şöyle:
Değerli dostlar! Derneğimizin hukuk departmanı her on beş günde bir dernek merkezinde Av. Cemil Yazarkan başkanlığında toplanarak engelli vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyecek, çözüm yollarını söyleyecektir. Bu haftaki toplantımız: 20.01.2020 Pazartesi günü saat: 11.00 de dernek merkezimizde olacaktır. Vatandaşlarımızın bilgisine sunulur…

Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği Tel: 0216 3524110
Cevizli mah.Talatpaşa cad. No:55 Maltepe İstanbul

Google NewsTema Tasarım |