Ana Sayfa Gündem 8 Aralık 2020

Erbaa’ya, Niksar’a, Reşadiye’ye SES VER!

Topraklarımızın ÜSTÜ “ALTINDAN” Değerlidir.Erbaa, Niksar ve Reşadiye ilçelerimizde ruhsatları alınan maden sahalarında siyanürle üretim yapılmaması için toplumsal…

Topraklarımızın ÜSTÜ “ALTINDAN” Değerlidir.
Erbaa, Niksar ve Reşadiye ilçelerimizde ruhsatları alınan maden sahalarında siyanürle üretim yapılmaması için toplumsal bilincin oluşturulmasına katkı yapmak; yazılı ve görsel tayın organı olma sorumluluğunu yerine getirmek ve ilçelerimiz de oluşturulan platformlara destek vermek amacıyla bölgedeyiz.

Amacınız yapılacak bir faaliyete karşı çıkmak asla değildir. Bilimsel bir raporun ışığında;
Kamu yararı olmayan;
Çevre ve yeşilin zarar göreceği;
Su kaynaklarına siyanürün olumsuz etkilerinin olacağı ;
Endemik bitki türlerinin yok olacağı gerçeğini anlatmaktır. Bu konuda TOKAT TEK SES olmuş, siyaset ve ticaret üstü bir duruş sergilenmektedir. Bu sese kulak veren destek olan is adamlarımızdan Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, Milletvekillerimizden vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Desteklerinizi Bekliyoruz.
Salı günü Erbaa da saat 18.00 de Tempo Tv den canlı yayın ve Çarşamba günü Niksar da saat 18.00 de Tempo Tv den canlı yayınla huzurunuzda olacağız.

Yayın ekibi olarak yeni normal şartlar çerçevesinde pandemi koşullarını dikkate alarak sizlerin doğru bilgilenmesine yardımcı olacağız. Şimdiden soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız sizin sorularınıza da cevap arayacağız. Bu vesile ile ekip arkadaşlarımız ve yayın gurubumuz adına takipçi ve izleyenlere sağlıklı günler diler; selam ve saygılarımı sunarım.
Platform başkanı Suat BOYNUDELİK +90 532 474 77 36
Zekeriya Yılmaz YÖNETİYORUM program Moderatoru / Tokat Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
08 Aralık 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |