Ana Sayfa Gündem 7 Ekim 2020

GELECEK PARTİSİ ANKARA İL YÖNETİMİ ŞEKİLLENDİ

Geçtiğimiz hafta 1. Olağan İl kongresini gerçekleştiren Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığında 50 kişilik yönetim kurulu listesi…

Geçtiğimiz hafta 1. Olağan İl kongresini gerçekleştiren Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığında 50 kişilik yönetim kurulu listesi de hazır.

  1. Olağan İl kongresini tamamlayarak teşkilatlanma ve saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığı, bugün 60 kişilik yönetim kurulu listesini Yüksek Seçim Kurulu’na sundu.

Göreve Feramuz Üstün’ün gelmesinin ardından adeta teşkilatlanma atılımı yaparak saha çalışmalarına hız veren Gelecek Partisi Ankara, bir hafta gibi kısa bir süre içinde 50 kişilik yönetim kurulunun yanı sıra beşer kişiden oluşan disiplin ve etik kurulu listesini de belirledi.

Yönetim Kurulu listesinde kadınların çokluğu dikkat çekerken avukat, mühendis, diş hekimi gibi meslek gruplarının yanı sıra çok sayıda iş insanının olması da dikkat çekti. (Melik İslam-medyanotu)

Gelecek Partisi Ankara 1. Olağan İl Kongresi Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla 4 Ekim de gerçekleşmişti.
07 Ekim 2020 / ÖZGÜR İFADETema Tasarım |