Ana Sayfa Gündem 26 Ağustos 2020

GELECEK PARTİSİNDEN ANKARA İLÇE TEŞKİLATLARINA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcılarından Gelecek Partisi Ankara teşkilatlarına ziyaret. Geçtiğimiz hafta Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığına Feramuz Üstün’ün…

Genel Başkan Yardımcılarından Gelecek Partisi Ankara teşkilatlarına ziyaret.


Geçtiğimiz hafta Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığına Feramuz Üstün’ün getirilmesinin ardından teşkilatlanma, saha ve kongre çalışmalarının temposunu artıran Gelecek Partisi’nde Genel Başkan Yardımcıları ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.

Gelecek Partisi Ankara İl Başkanlığına Feramuz Üstün’ün getirilmesinden sonra çalışmalarına hız veren il ve ilçe teşkilatlarına partinin Genel Başkan Yardımcıları ve Politika İzleme Kurulu Başkanlarından da moral ziyareti geldi.

Sincan
Gelecek Partisi Sincan ilçe yönetim kurulu toplantısına Genel Başkan Yardımcısı Ümit Yardım ile Kurucular Kurulu Üyesi Can Cankesen de katılırken ilçe başkanı Murat Koca, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sincan olarak çok güzel işlere imza atacağız. Sayın Cankesen ve Yardım’ın ilçemizi ziyaretleri de bizi fazlasıyla memnun etti.” diye konuştu.

Etimesgut
Gelecek Partisi Politika İzleme Kurulu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Politikaları Başkanı Seren Yıldız Öztürk ile İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Can Cankesen’in durağı ise Etimesgut oldu.

Gelecek Partisi Etimesgut İlçe Başkanı ve yönetimini ziyaret eden Öztürk ile Cankesen, Etimesgut teşkilatını çok heyecanlı ve azimli gördüklerini kaydettiler. Öztürk, “İnşallah Etimesgut Ankara’nın Gelecek Partisi adına bayrak ilçelerinden bir tanesi olacak” ifadelerini kullandı.

İlçe Başkanı Ersin Işık ise, “Sayın Öztürk ile Cankesen’in ziyaretleri bizi çok mutlu etti ve moral verdi. Kendilerine çalışmalarımızı yakından anlatma fırsatı bulduk. İnşallahGenel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde Etimesgut’ta Gelecek Partisi’ni zirveye çıkaracağız” dedi.

Keçiören
Keçiören’deki haftalık yönetim kurulu toplantısının konukları ise Gelecek Partisi Ankara İl Başkanı Feramuz Üstün ile Kurucular Kurulu Üyesi ve Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Şükrü Kırboğa oldu. İlçe yönetimi ile birlikte şu ana kadar yapılan çalışmaları değerlendiren Üstün ve Kırboğa, Keçiören teşkilatının bundan sonra izleyeceği yol haritasına ilişkin olarak da görüş alışverişinde bulundular.

Keçiören’deki heyecan ve dinamizmin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyen il başkanı Üstün, şöyle konuştu: “Keçiören ilçemizde Emin Başkan ve yönetimi harika bir uyum içinde çalışıyor. Keçiören, hem partimize hem de Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na çok yoğun teveccühün olduğu ilçelerden bir tanesi. Bunun neticesini seçimde çok net bir şekilde göreceğiz.” derken ilçe başkanı Emin Demirbaş da Feramuz Üstün ve Şükrü Kırboğa’yı Keçiören’de ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek “Hedefimiz Keçiören’i Gelecek Partisi’nin kalesi yapmak.” şeklinde konuştu.

Yenimahalle
Gelecek Partisi Yenimahalle İlçe Başkanlığının haftalık yönetim kurulu toplantısına katılan isimler ise Genel Başkan Yardımcısı Feridun Bilgin’in yanı sıra Kurucular Kurulu üyesi Hasan Hüseyin Bozok, Alper Kürşat Giray ile Eski Ankara Ayaş belediye başkanı Alaattin Süer oldular.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Feridun Bilgin, Yenimahalle İlçe Başkanı Gökhan Kolukırık’a teşekkür ederek teşkilatın enerjisinden çok memnun kaldığını ifade etti. (medyanotu)
26 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |