Ana Sayfa Dünya, Gündem 8 Mayıs 2020

GLADIO ve NWO / Fiona Barnett

Avustralya ‘da Çocuk İstismarcılarına Karşı Amansız Mücadelenin Kahramanı Fiona Barnett’in Kaleminden. Wikipedia, Gladio’yu şu şekilde tanımlar: ”Gladio…

Avustralya ‘da Çocuk İstismarcılarına Karşı Amansız Mücadelenin Kahramanı Fiona Barnett’in Kaleminden.

Wikipedia, Gladio’yu şu şekilde tanımlar:

”Gladio Operasyonu , Batı Birliği (WU) ve daha sonra NATO tarafından Avrupa’da potansiyel bir Varşova Paktı istilası ve fetih için planlanan gizli silahlı direniş operasyonlarının gizli “geride kalma” operasyonlarının kod adıdır. Gladio özellikle NATO’nun gerisinde kalan örgütlerin İtalyan şubesine atıfta bulunmasına rağmen, “Gladio Harekâtı” hepsi için gayri resmi bir isim olarak kullanılıyor. Geride kalan operasyonlar birçok NATO üyesi ülkede ve bazı tarafsız ülkelerde hazırlandı.”

 CIA’nın Gladio’daki rolü – Soğuk Savaş döneminde faaliyetlerinin kapsamı ve “Kurşun Yılları” (1960’ların sonu ile 1980’lerin başı) arasında İtalya’da yürütülen terörist saldırılarla ilgili herhangi bir sorumluluk tartışma konusudur. İsviçre ve Belçika konuyla ilgili meclis soruşturmaları yapmışlardır.

Allan Francovich’in BBC2’nin Timewatch filminde yayınlanan 1992 belgeseli GLADIO , CIA’nın ‘sahte bayrak’ terör faaliyetlerine katılımıyla ilgili tüm tartışmaları sonlandırıyor . Seri, Gladio Operasyonunun CIA’nın mevcut modus operandi’sini doğurduğunu kanıtlıyor . İçinde Francovich , aşağıdaki bireyler de dahil olmak üzere çok sayıda Gladio Harekâtı tanığı ve failiyle röportaj yaptı :

CIA direktörü William Colby

Bir İtalyan Gladio komutanı

Belçika Jandarması (sivil polis görevleri ile askeri kuvvet)

Bir OSS subayı

Önde Propaganda Başkanı (P2 ‘İtalya’nın Büyük Oryantali’ Mason Locası)

Bir İtalyan neofazist ve terörist

Venedik hakimi

Belçikalı Senatör.

Gladio, ABD ve İngiltere tarafından finanse edildi. Gladio NATO üsleri Londra, İngiltere’de ve Boston, ABD yakınlarında bulunuyordu. Gladio özel ABD, İngilizce, Fransızca ve Belçika birimlerinden oluşuyordu. Gladio subayları MI6 tarafından Hartford, İngiltere’de eğitildi. İngiliz İstihbaratının himayesinde, CIA, Mossad ve diğer gizli servis örgütleri, gizli bir güvenlik gücü – ‘görünmez bir ordu’ – hükümetlerin varlıkları hakkında hiçbir şey bilmedikleri bir sır oluşturmak için birleşti. Gladio’dan sadece CIA’ye sempati duyan liderler bilgilendirildi. Bu nedenle Gladio , belirsiz bir komplo teorisi değil, küresel bir gölge hükümetin korkunç bir gerçeklik olduğuna işaret ediyor.

Özetle, Gladio Operasyonu , yükselen komünist etkiyi sorgulamanın bir yolu olarak, komünistleri takip etmek ve daha sonra komünistlere suçladıkları terör saldırılarını gerçekleştirmek için Nazi savaş suçlularını OSS’ye (CIA’nın selefi) aldı. Gladio Operasyonu 1951’de İtalya’da başladı ve Danimarka, Norveç, Hollanda, İspanya, Türkiye ve Yunanistan’a kadar genişledi.

Mesela Licio Gelli, Nazi’nin asıl işe yaradığı bir anahtardı. Gelli, Blackshirt olarak hizmet etmişti(İtalyan faşisti) ve OSS / CIA’den önce İtalyan hükümeti ile Nazi SS arasındaki irtibat görevlisi, 85’i öldüren ve 200’ü yaralayan Bologna Katliamı da dahil olmak üzere İtalya’daki terörist eylemleri kışkırtmak için görevlendirdi. İtalya’nın üç gizli servisi, kraliyet ailesi, üst düzey askeri subaylar, üst düzey polis, kıdemli politikacılar (özellikle gelecekteki Başbakan Berlusconi), gazeteciler, yayıncılar, bankacılar, hakimler, memurlar, işadamları ve mafya üyelerini içeriyordu. Bugün 1000 P2 üye adı gizli tutuluyor. Çoğu seçkin fail gibi, Gelli birden fazla suçlamadan kaçtı ve 1996’da Nobel Ödülü’ne (çocuk kaçakçısı Rahibe Teresa’nın desteğiyle) aday gösterildi ve 96 yaşında ölümüne kadar güzel Toskana’da emekli oldu.

Eyes Wide Open kitabımın ilk iki baskısı , nihai yararlanıcılar, İngiliz İmparatorluğu ve nasıl aklanıp para biriktirdikleri için tek bir entegre küresel operasyon olarak yürüttükleri uyuşturucu, silah ve insan kaçakçılığının koordine edilmesinde gizli servislerin rolünü iyi belgeledi. bu suç faaliyetlerini terör gruplarına finanse etmek. Kitabım ayrıca Operasyon Kibrit Kutusu altında, Nazi bioweapons başkanı Eric Traub ve failim Dr. Leonas Petrauskas da dahil olmak üzere Nazi savaş suçluları, MK-Ultra, MK-Naomi ve MK-Delta gibi çeşitli CIA alt projeleri üzerinde çalışmak üzere ASIO tarafından Avustralya’ya alındı. Komünist Rusya’ya sadık beşinci bir sütuna karşı, biri CIA’ye sadık iki Avustralya fraksiyonu ile geniş Britanya arasında bir savaşa da değindim. Komünist faillerimin birkaçının ard arda ASIO tarafından suikaste kurban gittiğini yazdım.

Kitabım, CIA’nın kökenlerini ve CIA’nın komünistleri ve diğer isyancıları hedeflemek ve suç ve terör eylemlerini finanse etmek için kullandığı yöntemleri yeterince açıklamıyordu. Gladio ve kilit oyuncuları incelendiğinde, bu bilgi boşlukları doldurulacak ve Luciferian elitinin şu anda ortaya çıkan Yeni Dünya Düzeni’ni kurma hedefine ilişkin daha kapsamlı bir anlayış sağlanacaktır.

Reformlanmış Mason Michael Witcoff ile yakın zamanda yapılan bir röportaj, Masonlar ve gizli servisler arasındaki sıkı ilişkiyi anlamayı teşvik ediyor. Temel olarak, Masonik localar CIA ajanları için ideal bir işe alım alanı sunar, çünkü gizli locaların üyeleri zaten bir sır tutma yeteneğini kanıtlamışlardır. Masonluk aynı zamanda bilgi toplama ve dağıtma aracı olarak da hizmet eder.

Şu anda dünyada neler olduğunu anlamak istiyorsanız, bu YouTube tüplerini izleyin ve ücretsiz gözlerim Geniş Açık kitabımı okuyun . Temel olarak, çocukken maruz kaldığım CIA işkence ve zihin kontrolünün küresel bir versiyonunu yaşıyoruz. Sosyal izolasyon, kafa karıştırıcı ve çelişkili öğretim, yanlış vaatler – bunların hepsi, bir kişiyi parçalamak ve öneri için hazırlamak için kullanılan CIA zihin kontrolünün özellikleridir.

İncil kehaneti gözlerimizin önünde oynuyor. Kıyametin ilk beyaz süvari’ye bir taç verilir (‘korona’ ‘taç’ anlamına gelir) ve dünyayı fethetmek için ileri gider. Bir düşünün: ‘salgın’ tehdidini kullanarak, Luciferian eliti tek bir atış yapmadan 2 hafta içinde dünyayı fethetti. Böylece ilk süvari beyaz giyer.

İkinci süvari kırmızı giyer ve dünyadan barışı alır. Bu, ülkeler arasındaki savaşı veya komşular arasındaki savaşı veya aile üyeleri arasındaki savaşı işaret edebilir. Aylarca içeride kilitli ailelerin ölümcül bir kombinasyonu, evde okula şeker dolu DEHB çocukları ve alkol (çok önemli olan coz) sayesinde, bu kilitleme sırasında Covid19’dan ziyade daha fazla Avustralyalı aile içi şiddetten öldü. Ve gıda tedarik zinciri yok edildikten sonra (hava şartlarına maruz kalan sellere, kuraklığa, kasıtlı olarak yakılan orman yangınlarına, et üretiminin kapatılmasına ve tohum satışlarının yasaklanmasına vb. İran’ı içeren bir nükleer santralin yakında gelmesini bekliyorum. Ancak son savaş son 7 yılın sonunda gerçekleşiyor ve Bağımsızlık Günü gibi bir senaryoyu öngördüğüm bir savaş.

Doğru olan nedir ve yalan nedir? Artık kimse söyleyemez – amaç budur.

ABD arkadaşlarım bana şunları söylüyor: Luciferian Mason ve pedofil perpimin oğlu Franklin Graham’ın Samaritan’ın Çanta NYC Central Park hastanesi yakındaki Sina Hastanesi kadar boştu. Ve Teksas’taki arkadaşlar bana hastanelerinin boş olduğunu, hemşirelere tam ücret karşılığında eve gönderildiğini ve doktorlara Covid19 nedeniyle tüm ölümleri bildirmeleri talimatı verildiğini söylüyor. Yine de anakara Çin temaslarından doğrudan orada çok sayıda grip salgını ölümü olduğunu duydum. Ama sonra Covid19’un Çin’in muhalifleri toplaması ve yürütmesi için bir bahane olarak kullanıldığını duydum. Belki de bu, yanan cisimlerin yığınlarını, kaynaklı yanan apartman bloklarını, sokaklarda vurulan insanları, yiyecek malzemelerinin atılmasını ve evlerinden sürüklenirken boyunlarının kopmasını sağlayan ‘hasta’ halkı açıklıyor? Her durumda,

David Goldberg (Survey Maymun CEO’su, Facebook COO’nun kocası), bir grip salgınının sahte CIA sosyal medya ajanlarının gönderilerini ne kadar desteklediklerine göre belirlenen 15 milyon ABD muhalifinin yuvarlanması ve öldürülmesi için bir kapak olarak kullanılacağını iddia ettikten sonra öldü. Goldberg, ABD’de elektrik şebekesinin üç gün boyunca kapatılacağını ve bu süre zarfında muhaliflerin grip enfeksiyonu kisvesi altında toplanacağını söyledi. Belki de o boş hastane yatakları doldurulacaktır?

Konuştuğu için öldürüldü:

”Goldberg gerçek bir Beyaz Saray kaynağına sahipse ve bunun olduğuna inanırsak, sıkıcı ama mazur görülebilir monotonunda uyardığı korkunç şeyler, VT’nin onayladığı şeyler, 9 / 11’de gerçekten neyin başladığını ve İsrail’in neden bu kadar çok eğittiğini açıklıyor neden tüm sosyal medyayı ve basını kontrol ettiklerini, neden DHS’yi kontrol ettiklerini ve neden kendi ordumuzun dün öğrendiğim, Goldberg’in uyardığı verileri toplamak için sadece 200.000 sahte insan yarattığı bir işgal ordusu.

Goldberg, Beyaz Saray kaynaklarının Trump’ın aşamalı bir elektrik kesintisinden sonra milyonlarca Amerikalıyı yuvarlamak için Siyonistlerle birlikte çalıştığını söyledi. Tamamı beyaz ve banliyö olan DHS / ICE tarafından toplananlar öldürülecek. Goldberg, başta İsrail ve Siyonizmi ortaya çıkaranlar olmak üzere en iyi iş, en yüksek standartlara sahip olanlar olmak üzere yeni alternatif medya kuruluşlarının İsrail tarafından eylemcileri suikast için etiketlemek için yönetildiğini söylüyor.

İzlenmediğimize söz veremesek de VT çalıştırmadıklarını biliyoruz. Goldberg, öldürülmeden önce, İsrail’in 15 milyon Amerikalıyı hastalık, kaza ve son olarak Amerika’yı daha “Trumpish” hale getirerek öldürmeyi planladığını söylüyor. Birinci aşama Tiflis’teki Lugar Laboratuvarı’nda geliştirilen yeni bir influenza suşudur.” Goldberg’in İran’la yaklaşmakta olan bir savaştan bahsetmesi, 2010 yılında yayınlanan bir proje Camelot röportajı ile tutarlıdır. Bill Ryan, 2005 yılında bir grup Londra Şehri masalı içeriden, Illuminati planını, ‘Anglo-Sakson Misyonunu’ tartışmasına tanıklık eden bir muhbirle röportaj yaptı. ‘Çin üşütüyor’ ve İran ABD’ye karşı ilk nükleer saldırıyı kışkırttı.

İşte Londra Masonu muhbir ile yapılan röportajdan bir alıntı:

2005’in sonlarında normal 3 aylık şehir güvenlik ve finansal planlama toplantısı olduğunu düşündüğüm şeylere katıldım. Toplantı tamamen farklı bir şey oldu. Benim için sürpriz (şok), bunun yerine Masonik düzeydeki bir toplantıydı. Hiçbir not alınmadı – sadece ağızdan ağıza.

Toplantıda, İran’a karşı savaş Zaman Çizelgesi’nin diğer olasılıkların yerine getirilmesi gereken bir noktaya ertelendiğinden bahsedildi. O halde beklenmedik durumlardan bahsediliyordu.

-Birincisi, İsrail’in İran’ı silahlı eyleme teşvik etme ve kışkırtma konusundaki isteksizliğiydi ve İsrail, gerekli İran askeri müdahalesini kışkırtmak için eylemin yakında gerçekleşeceğini söyledi. (İsrail, Lübnan’daki İran destekli Hizbullah üslerine saldırdıktan kısa süre sonra) Bu benim ilk sürprizimdi.

-İkincisi, Japonların Çin’in finans sektörlerinde tahribat yaratma konusundaki isteksizliğinden bahsetti. Çin asıl faydalanan Çin ordusu ile çok hızlı büyüyordu.

-Üçüncü sürpriz, biyolojik silahların kullanımı hakkında açık bir konuşmaydı – zamanlama çok önemli göründüğü için ne zaman kullanılacağı. Sonra İran’ın Çin’den istenen askeri müdahaleyi kışkırtmak için askeri olarak nasıl nişanlanması gerektiğine dair daha fazla konuşma yapıldı. Bölgedeki bir Çin askeri saldırısına karşı umutsuz olacağını bilerek, geleneksel silahların ne kadar süre kullanılması gerektiği konusundaki tartışma devam etti.

Çok geçmeden karar verdiler. Zaten planlanmış olan bir şeyi tartışıyorlardı ve bu yüzden bu bilgiyi kendi aralarında paylaşıyorlardı. Toplantının ana sorununun ‘balon’un ne zaman yükseleceği olduğu da belli oldu. Finans, kaynakların taşınması ve varlıkların korunması ve bu kaynakların merkezi kontrolü ile ilgili diğer konular: dış varlıkların getirilmesi. Böyle bir şey koştu zincir / olaylar dizisini hatırlıyorum:

İranlıların ya da Çinlilerin bir sonraki aşamayı haklı çıkarmak için nükleer silahları ilk kullanmaktan suçlu olmaları gerekiyordu. (Benim bilgilerim İranlıların gerçekten taktiksel bir nükleer kapasiteye sahip olduklarını gösteriyor.) Bir sonraki aşama, derhal ateşkese neden olacak ölçülü bir bölgesel nükleer müdahale olacak. Bu ateşkes, birleşik totaliter batı hükümetlerini hayata geçirmek için gereken zamanı yaratacaktır. Bundan sonra veya eşzamanlı olarak, Çin halkına karşı biyolojik silahlar kullanılacaktır. Bu, daha sonra Çin’in tüm siyasi ve sosyal altyapısını çökertecek başka bir olaylar zinciri oluşturacaktı. Buna şu şekilde değinildi: Hastalık, ardından yaygın gıda kıtlığı ve ardından kitle açlığı. Her nasılsa, bu Çin ordusunun doğu Rusya’ya saldırmasına neden olacaktı. Biyolojik ajanlar grip benzeri olarak tanımlandı ve vahşi ateş gibi yayıldı. Bu olayları tanımlamak beni şok ediyor ve hasta ediyor. İnsan ırkının bir kısmının yok olmasına neden olmak için makul olayların manipüle edildiğini bilmek beni daha da şok ediyor.

Kanıt açıktı. Gerçekten de, bu ülkenin İngiltere’nin bunu bir tür dünya hükümeti iş planı olarak kullandığı ve sonuç olarak milyonlarca kişinin öleceği gelecekteki çatışmalar için bir Zaman Çizelgesi var. Plan, bu çevrelerde Anglo Sakson Misyonu olarak açıkça tanımlanmaktadır.”

İlginç bir şekilde, 2019 Çin karşıtı CIA’nın Gladio MO’sunu Hong Kong’da protesto ediyor. Daha sonra 2020’nin başlarında, İran (Çin tarafından finanse edilen) ABD ile İran’ın iki büyük nükleer santralini (Tesla’yı tekrarlayan bir tesadüf) yok eden iki depremle kısa bir askeri alışveriş yaptı. Sonra aniden Çin ve İran, İran’ın askeri liderlerini öldüren grip benzeri bir salgına çarptı. Çin daha sonra ABD’yi onlara karşı bir biyo-silah bırakmakla suçladı. Wuhan’ın 2019 dünya askeri oyunlarına Ekim 2019’da, salgından hemen önce ev sahipliği yapması, Çin’in suçlamasına güvenilirlik kazandırdı. Ama sonra Kuzey İtalya sert bir şekilde vuruldu, bu da bölgenin Avrupa’nın en büyük Çin halk popülasyonunu içerdiğini düşünene kadar çok az mantıklı.

Bir salgın var mı? Bu bir aldatmaca mı? Bazı yerlerde doğru mu? Belirli etnik kökenleri hedeflemek için tasarlanmış bir biyo-silah mı? Tutarlılık yok. Hiçbir şey mantıklı değil – ki bu tam olarak önemli. George Orwell’in klasik 1984’ün sonunda, kahramanı işkence görür ve sorgulama sırasında hangi ülkelerin savaşta olduğunu tekrar tekrar sorulur. Mağdur her farklı cevap verdiğinde işkenceci yanlış olduğunu söyler. Sonunda karakter bozulur ve cevap verir: “Bilmiyorum.”

Ve bu doğru cevap.

Bu yükselen Dördüncü Reich’tan sorumlu Luciferian pedofillerini sorgulamayacağız. Küresel Nazi-Komünizm Totaliter rejimini içtenlikle kucaklayacağız. İşkence gören bir MK-Ultra çocuk kurbanı gibi, faillerimize acı ve kafa karışıklığımızdan kurtulmak için çağrıda bulunduğumuz ve sundukları her türlü çözümü kabul ettiğimiz bir noktaya gelmeliyiz. Bu çözüm kitabımda yazdığım şey olacak: Nihai aşımız sağ elimize veya alnımıza enjekte edildi, DNA’mızı değiştirdi, ölüm genini kapattı ve Tanrı’nın yaratılışını insan olmayan bir şeye dönüştürdü … Canavar -Sevmek.

Fiona Barnett / 06 Mayıs 2020-fionabarnett.org

08 Mayıs 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |