Ana Sayfa Dünya, Gündem 12 Mart 2020

GÖZÜN AYDIN MALTEPE 31. KARDEŞ GELDİ

Ali Kılıç’ın ‘‘DAYATAN DEĞİL DANIŞAN!’’ Derman Belediyeciliği Arnavutluk’un Qarku i Elbasanit Belediyesini Kardeş Belediye Yaptı. Daha önce:…

Ali Kılıç’ın ‘‘DAYATAN DEĞİL DANIŞAN!’’ Derman Belediyeciliği Arnavutluk’un Qarku i Elbasanit Belediyesini Kardeş Belediye Yaptı.

Daha önce:

İran’ın Nur Şehristanı, Royan, Nişabur ve Tahran 22. Bölge Belediyelerini

Çin’in Changing Belediyesini

Bulgaristan’ın Mineralni Bani Belediyesini

Lübnan’ın Mrah Sreij ve Dannieh Belediyelerini

Sırbistan’ın Loznika Belediyesini

Moldova’nın Komrat Belediyesini kardeş belediye yapan Ali Kılıç belediyeciliği son olarak da; Arnavutluk’un Qarku i Elbasanit Belediyesini de kardeş belediye yapıp toplamda 31 kardeş belediyeye ulaşarak Maltepelilerin yüzünü ağartmaya devam ediyor. Kanımızca Maltepe halkı ne kadar övünse gururlansa azdır.


BİLGİLENDİRME:

Maltepelilerin vergilerinin ve merkezi bütçeden gelen ödeneklerinin nasıl ve kimlere servis edildiğini ‘Ali Kılıç Maltepe’nin-Maltepelilerin Parasını Nereye-Kime Harcıyor!-1 , 2 ve 3’ başlıklı araştırma haber yazılarımızla belgeleriyle detaylandırıp kamuoyuna aktarmıştık.

Bay Kılıç’ın kurduğu ve şuan sayıları 31 taneye ulaşan kardeş belediye düzeniyle Maltepelilerin bir çok arabasının bu kardeş belediyelere aktarıldığını 12 Mart 2020 Cuma günü Özgür İfade Gazetemizin Web sayfasında ‘’Ali Kılıç Maltepe’nin-Maltepelilerin Parasını Nereye-Kime Harcıyor!-4’’ başlığın da kamuoyu ile paylaşacağız.

11 Mart 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |