Ana Sayfa Gündem, Sağlık 7 Mayıs 2020

HAPİSTE VİRÜS KAPTI, AKP AFLA DIŞARI SALDI; SONUÇ KORKUNÇ OLDU!

‘Bir Türkiye Komedisi’Dalaman Cezaevinde Virüs Kaptı, Akp Afla Dışarı Saldı; Kendi Öldü, 154 Kişiye de Virüs Bulaştırdı…


‘Bir Türkiye Komedisi’
Dalaman Cezaevinde Virüs Kaptı, Akp Afla Dışarı Saldı; Kendi Öldü, 154 Kişiye de Virüs Bulaştırdı

CEZAEVİ’NDEN TAHLİYE OLDU, KORONADAN ÖLDÜ, TEMAS ETTİĞİ 154 KİŞİ KARANTİNAYA ALINDI
muglayerelhaber.com haberine göre; Dalaman Cezaevi’nden tahliye oldu, 14 günlük karantinadayken korona olduğu anlaşıldı yaşamını yitirdi. Ziyaretine gelen eş, dost ve akrabalarından 154 kişi şu an karantinada, çıkacak sonucu bekliyor.

Zafer Balaca isimli şahıs infaz yasası kapsamında Dalaman Cezaevi’nden tahliye oldu. Tahliyesinin ardından memleketi Burdur Çeltikçi’ye giden ve 14 günlük karantinaya alınan Zafer Balaca, karantina süresi devam ederken 26 Nisan günü yoğun öksürük şikayeti ile ambulansla Bucak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 27 Nisan günü Zafer Balaca ve eşine yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Filyasyon ekipleri Zafer Balca’ya ziyarete gelen eş, dost ve akrabalarından, çiftin temas ettiği 154 kişiyi tespit etti. Bu kişiler, Çeltikçi ve Bucak ilçelerindeki evlerinde izolasyona alındı.

HAYATA TUTUNAMADI
10 gündür tedavi altında olan Zafer Balaca, geçtiğimiz gece yaşamını yitirdi. Balaca’nın cenazesi, bu sabah Çeltikçi ilçesinde toprağa verildi. Balaca’nın eşinin tedavisi ise halen Bucak Devlet Hastanesi‘nde devam ettiği öğrenildi.
07 Mayıs 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google News



Tema Tasarım |