Ana Sayfa Gündem 22 Kasım 2020

İYİ TANIYIN VE ASLA UNUTMAYIN

Vatanı satanları, Türkiye’nin belli bir bölgesini kendi siyasi hesapları uğruna PKK Narko-Terör örgütüne peşkeş çekenleri, kendilerine verilen…

Vatanı satanları, Türkiye’nin belli bir bölgesini kendi siyasi hesapları uğruna PKK Narko-Terör örgütüne peşkeş çekenleri, kendilerine verilen kanunsuz emirlere uyup Türk Ordusunu kışlasına kapatanları, PKK’nın yayın organı gibi çalışıp Türk Milletinin moral gücünü tahrip eden medya kuruluşlarının yönetici ve sahiplerini, olanları komşu ülkeden bakar gibi seyreden Yüksek Yargıyı, oğluna usulsüz olarak verilen bir memuriyet karşılığında “Cumhuriyeti” satan hainleri iyi tanıyın.

Vatan savunması için hiçbir şey yapmayıp sadece seyretmenin düşmanla işbirliği yapmakla eşdeğer tutulacağını, özellikle görevini yapmayan muhalefet partilerinin birinci derecede sorumlu olacaklarını lütfen hiç unutmayın, iyi hatırlayın.

AKP, basiretsiz ve dirayetsiz tutumuyla maalesef ülkeyi bir iç savaşın kapısına getirdi. Hür dünya ülkeleri arasında itibarı kalmayan Erdoğan, siyasi tarihe “İslam Dünyasının Halifesi” olarak geçebilme hayalinin bittiğini görmüş, Eşbaşkanlığını yaptığı ABD ve AB tarafından atıldığı “Kürtçülük Kuyusundan” çıkamayacağını anlamış ve son çare olarak “Benden sonra tufan” anlayışıyla yıkıp-yakıp, ekonomiyi bitirip, direksiyonu yeniden batıya kırmıştır.

Erdoğan ve Türkiye’nin PKK Narko-Terör örgütüne ve emperyalist devletlere peşkeş çekilmesi için çalışanlar, şu gerçeği er-geç anlayacaklardır;
Burası, M.Ö 13 Bin yılından bu yana Türklerin vatanıdır ve öyle kalacaktır. Kürtçü-Bölücüler, Barzani tohumları hesaplaşmak istiyorlarsa, bu hesaplaşma yapılacaktır.

Bizler, yani bu toprakları vatan kabul edenler, etnik kökeni-inancı-dili-dini-
rengi-cinsi ne olursa olsun, “Ne Mutlu Türküm Diyene” ilkesini kabul edenler,
Türk Bayrağından başka bir bayrak istemeyenler, bu oyunu bozacağız.
Hem de demokratik yolla ve kimsenin burnunu kanatmadan bozacağız.
Eline silah almayan, bu vatanın çocuklarını öldürmeyen herkese söyleyecek sözümüz, verecek gönlümüz ve birlikte geçireceğimiz zamanımız vardır.

Değerli Okurlar;
Hangi görüşten olursanız olun, DOĞRU Parti olarak çözümü Türk Milletinin önüne koyuncaya kadar geçecek zaman, izleme ve tanıma zamanıdır.
-Kimler üç kuruşluk menfaat uğruna, Türk Vatanının kutsallarına saldırdı?
-Kimler bir makam uğruna, içinden çıktığı mübarek ocağı hançerledi?
-Kimler TSK’nın kahramanlarına kahpece tuzaklar kurup, vatan evlatlarının zindanlarda çürütülmesine geçit verdi?
-Kimler rütbeleri arttıkça, kendileri küçüldü ve ufacık kaldılar?
-Kimler Türk Vatanının, uluslararası tefeciler tarafından soyulmasına çanak tuttu ve şimdi utanmadan siyaset yapmaya kalktı?
-Kimler yaranmak ve para uğruna, kutsal dinimizin ve milyarlarca dolarlık servetin üzerine oturup, yabancı istihbarat örgütlerine uşaklık etti!
-Kimler ne uğruna “Kandil uşağı-Hazine soyguncusu” dediği kişinin bekçisi oldu?
-Kimler Türk Milletinden aldığı gücü, biber gazı-sopa ve polis copu olarak milletin kafasında kullandı, bunların hepsini iyi tanıyın ve hem gönlünüze hem de beyninize bu isimleri kazıyın.

Yarın, Türk Milleti yine düze çıktığında, yanınıza ilk gelecekler bunlar olacak.
Bunları iyi tanıyın ve asla unutmayın.
Yüzlerine tükürmek için!
Sağlık ve başarı dileklerimle 22 Kasım 2020
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı
22 Kasım 2020 / ÖZGÜR İFADE

Tema Tasarım |