Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Magazin, Maltepe 30 Temmuz 2020

KILIÇDAROĞLU VE PRENSİ ALİ KILIÇ’IN BÜYÜK YALANI ORTAYA ÇIKTI!

İstanbul Maltepe ilçesinde Kılıçdaroğlu tarafından zorla belediye başkanlığı koltuğuna oturtulan bay Ali Kılıç’ın dillere destan ve bay…

İstanbul Maltepe ilçesinde Kılıçdaroğlu tarafından zorla belediye başkanlığı koltuğuna oturtulan bay Ali Kılıç’ın dillere destan ve bay Kılıçdaroğlu tarafından yurdun her köşesinde ballandırıla ballandırıla övüp göklere çıkarmaktan bitap düştüğü meşhur ‘HALKKART’ projesinde asrın yalanı su yüzüne çıktı.

Filozofun belirttiği gibi ”GERÇEKLERİN ORTAYA ÇIKMA GİBİ BİR HUYU VARDIR” sözü Maltepe de gerçekliliğini bir kez daha ispatladı.

Yaklaşık üç yıldır Maltepe yerel medyası olarak Özgür İfade Gazetemiz bu masalın peşini bırakmadı. Evveliyatına ilişkin haberlerimizi aşağıda göre bilirsiniz.

Başından beri bu masalın büyük bir yalan olduğunu Kılıçdaroğlu ve prensi bay Ali Kılıç’ın 12 Mayıs 2018 de Türkan Saylan Kültür Merkezinde ”Halk Kart Tanıtım ve Dağıtım Töreninde” duyurdukları ve kamuoyuna ilan ettikleri 3006 adet Halk Kart’ın yalandan ibaret olduğunu ifade etmeye kamuoyunu bilgilendirmeye çalıştık.

Bu süreçte; Belediye tarafından kışkırtılan, belediyeden beslenen medya teröristleri ve CHP yandaşlarının saldırılarına, hakaretlerine uğradık.

Belirledikleri hak sahibi Kadınların kartları sadece Maltepe esnafında kullanılacağı ilan edilen bu 3006 halk kartın izini sürmekten asla vaz geçmedik. Bu yılan hikayesi Halk Kart masalını Özgür İfade Gazetesi olarak Maltepe de;

MALTEPE’DE Kİ MARKA MARKETLERE SORDUK: 25 Aralık 2019 – 3 Ocak 2020 tarihleri arasında Maltepe ilçemiz sınırları içinde ki tüm marka marketler (Şok, Bim, Carrefour, Hakmar, Rammar, Özkuruşlar, A101, Ton, Mopaş, Tatbak, Tedi, Happy Center vs.) tarandı ‘Maltepe Belediyesi Halk Kart’ kullanımı olup olmadığını sorduk. Tüm marketlerden aldığımız cevap tek oldu ”Böyle bir kartı duymadık, görmedik, müessesemizde böyle bir karta ilişkin hiç bir işlem yapılmadı’

2800 ÜYELİ MALTEPE ESNAF ODASINA SORDUK: 04 Ocak 2020 de Maltepe ilçesinde 2800’den fazla üyesi olan Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odasına aynı soruları yönelttik. ”Belediyenin böyle bir kart çalışması olduğunu duymuştuk, bu konuda bizimle kimse irtibat kurmadı, düşüncelerimizi sormadı. Hiç bir üyemiz böyle bir kartı görmedi, hiç bir işlem yapmadı”

MALTEPE’NİN 600 YEREL ESNAFINA SORDUK: 10 Ocak 2020 – 15 Ocak 2020 tarihleri arasında Maltepe ilçemizde Mahallelerimizde ki küçük esnaf olarak tabir edilen bakkal, manav, şarküteri, nalbur, zücaciye, eczane vs. gibi işletmelerde ‘Halk Kartınızı’ aradık. Esnaf hemşehrilerimiz adeta tek ses olarak ”Belediyenin Halk Kartını duymuştuk, ama ne gördük, nede böyle bir kartla bir müşterimize rastladık”

Ne Kılıçdaroğlu’nun toz kondurmadığı prensi Maltepe Belediye Başkanı bay Ali Kılıç, Ne CHP Maltepe ilçe örgütü, Ne Chp genel başkanı bay Kılıçdaroğlu bu 3006 adet halk karta ilişkin cevap vermediler…Meğerse ki vere bilecekleri bir cevapları yokmuş!!!
Kalıçdaroğlu, Ali Kılıç ve Maltepe Chp tarafından 500 bini aşkın Maltepeli malesef kandırıldığı ve kendilerine yıllardır yalan söylendiği ortaya çıktı.
Ne dersiniz…Kılıçdaroğlunun prensi bay Ali Kılıç sizce kaç adet halk kart dağtmış ola bilir!!!
3006 DEĞİL…
İki bin mi!…
Bin mi!…
Beşyüz mü!
Biz haberi hazırlayıp Cumartesi günü yayıma verinceye kadar tahmin yürütün bakalım kim tutturacak…
30 Temmuz 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Bu arada Kılıçdaroğlu ve Prensi Ali Kılıç’ın ‘Halk Kart’ tezgahına ilişkin haber arşivimizi okuyarak bilgi sahibi olup, süreç hakkında fikir sahibi ola bilirsiniz:

http://ozgurifade.com.tr/halk-kart-da-34-milyon-liralik-yolsuzluk-kokusu/
http://ozgurifade.com.tr/ilce-kazan-biz-kepce-belediyenin-halk-kartini-saha-da-ariyoruz/
http://ozgurifade.com.tr/iki-chp-belediyesi-biri-dogrularla-biri-yalanlarla/
http://ozgurifade.com.tr/ozgur-ifade-yazi-dizisi-kandirildik-kandiriliyoruz-kandirilacagiz-6/
http://ozgurifade.com.tr/3006-sifre-mi-gizli-bir-mesaj-mi-siyasetten-oynan-bir-oyun-mu/
http://ozgurifade.com.tr/halka-hesap-verecegiz-diye-yol-cikanlar-kamuoyunu-ilgilendirmeze-bagladi/
http://ozgurifade.com.tr/sayin-imamoglu-soylerdikleriniz-dogru-degil/
http://ozgurifade.com.tr/iki-chp-belediyesi-biri-yalan-biri-gercek/
http://ozgurifade.com.tr/kac-adet-halk-kart-dagittiniz-sayin-kilicdaroglu/
Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |