Ana Sayfa Gündem 4 Ağustos 2020

KILIÇDAROĞLU’NUN MİLİTANLARINDAN SONRA İNCE’Yİ FETÖCÜLERDE HEDEF ALDI

‘Kimler Kimlerle Beraber!…Hem Kılıçdaroğlu’cular Hem Fetöcüler Saldırıyor HAYIRDIR!’Eski CHP yeni KÖP (Kılıçdaroğlu Örgütü Patisi) İstanbul il başkan…

‘Kimler Kimlerle Beraber!…Hem Kılıçdaroğlu’cular Hem Fetöcüler Saldırıyor HAYIRDIR!’
Eski CHP yeni KÖP (Kılıçdaroğlu Örgütü Patisi) İstanbul il başkan yardımcısı Kılıçdaroğlu’nun hemşehrisi Burkay Düzce’nin Muharrem İnceyi hedef almasından sonra bu kez de fetöcüler hedef aldı.

FETÖ’nün kritik isimlerinden firari Tuncay Opçin, CHP’li Muharrem İnce’yi hedef aldı. CHP’nin 37. Olağan Kurultayı sonrası Muharrem İnce’nin parti kuracağı söylentileri gündeme gelirken, CHP içerisinde de hareketlilik yaşanıyor.

Twitter hesabından açıklamada bulunan firari FETÖ’cü Tuncay Opçin, Muharrem İnce’yi hedef aldı. Opçin, İnce’nin parti kuracağı yönündeki söylentiler üzerine, “Saray’ın Truva Atı ortaya çıktı: Muharrem İnce. Ancak zamanın ruhu İnce’den yana değil” ifadelerini kullandı.

Fetöcünün attığı twit

KÖP İstanbul il başkan yardımcısı ile Fetöcülerin aynı çizgide buluşması top yekün İnce’ye saldırmasının altında KÖP ile FETÖ işbirliğinin su yüzüne çıkması olarak değerlendiriliyor.

Bir çok CHP’li yaşananlara tepki gösterirken istanbul il başkan yardımcı ile fetöcülerin aynı zihniyetle CHP’yi yakın tarihte en yüksek oya taşımış ve çocukluğundan beri chp neferi İnce’ye saldırmaya başlamalarını kınadıklarını belirtiyorlar.

Fetöcülerle aynı düşüncede buluşan İstanbul il başkan yardımcısı için ses çıkartmayan Canan kaftancıoğlu’na tepki gösteren CHP’liler ”bu kişinin derhal görevine son verilmesi gerekir” dediler.

FİRARİ FETÖ’CÜ TUNCAY OPÇİN KİMDİR?
FETÖ’nün firarilerinden Tuncay Opçin, Balyoz planı belgelerini Taraf gazetesinden Mehmet Baransu’ya ulaştıran kişi olarak biliniyordu. Balyoz soruşturmasına konu gizli belgelerin, çok iyi korunan 1. Ordu Karargahı kozmik odasından, örgütün TSK’da bulunan üyeleri tarafından Tuncay Opçin’e verildiği, Opçin ve Mehmet Baransu’nun gizli görüştükleri, Taraf gazetesine teslim edilen DVD ve CD’lerin, Opçin tarafından Baransu’ya getirildiği kaydediliyordu.

İddianamede, beraat kararıyla sonuçlanan “Balyoz Planı” davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasıyla yargılanan firari sanık Tuncay Opçin’in, “silahlı örgüt kurmak, yönetmek, zincirleme şekilde devletin güvenliğine ilişkin belgeleri tahrip etme dışında kullanma, hile ile alma, çalma, zincirleme şekilde devletin güvenliği veya iç veya dış siyasal yararları bakımından, niteliği itibarıyla, gizli kalması gereken bilgileri temin etmek ve açıklamak” suçlarından, 35 yıldan 75 yıla kadar hapisle cezalandırılması isteniyor.
04 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

Chp İstanbul İl Başkan Yardımcısı Hedef Almıştı

http://ozgurifade.com.tr/kilicdaroglunun-hemsehrisi-chp-istanbul-il-baskan-yardimcisi-inceyi-hedef-aldi/
Google NewsTema Tasarım |