Ana Sayfa Gündem 7 Temmuz 2020

KÖP’DEN İSTİFA EDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AKP’YE KATILDI

KÖP’DEN İSTİFA EDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AKP’YE KATILDI31 Mart yerel seçimlerinde KÖP-Kılıçdaroğlu Örgütü Partisinden (ESKİ CHP) Darıca…

KÖP’DEN İSTİFA EDEN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ AKP’YE KATILDI
31 Mart yerel seçimlerinde KÖP-Kılıçdaroğlu Örgütü Partisinden (ESKİ CHP) Darıca belediye meclis üyesi seçilen Bektaş ve Yalçın istifa ederek AKP’ye katıldılar.


31 Mart yerel seçimlerinde Darıca Belediye Meclis Üyeliği için CHP’den aday olup seçilen Göknur Bektaş ve Cevat Yalçın AKP’ye geçti.

İki ay önce CHP’den istifa ederek bağımsız olarak hizmet veren iki meclis üyesi için AKP Kocaeli il binasında katılım töreni yapıldı. AKP Milletvekili İlyas Şeker, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve AKP Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay’ın da bulunduğu katılım töreninde konuşan AKP İl Başkanı Mehmet Ellibeş, iki ismin partisine katılımına ilişkin şu açıklamada bulundu:

“CHP Meclis üyesi iken istifa ederek görevlerini sürdürdüler. Şimdi partimizin çatısı altında meclis üyeliği yapmaya devam edecektirler. Belediyede hizmet gerekli ama yeterli değildir. Yeterli olması için millettin gönlüne girmektir. Bu anlayış ile partimizde hizmet etmek istediler. Partimizin çatısı altında çok güzel hizmetler yapacaklardır. Bu iki kardeşimizle birlikte Darıca Belediyesi daha güzel hizmetler yapacaktır” gazetemanifesto.com
07 Temmuz 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google NewsTema Tasarım |