Ana Sayfa Gündem, Sağlık 30 Mart 2020

KORONAVİRÜS GÜLSUYU DA CAN ALDI

KORONAVİRÜS GÜLSUYU DA CAN ALDIMaltepe Gülsuyu’nda ikamet eden Hüseyin Ağkaya Koronavirüsten Hayatını Kaybetti. Ateş ve öksürük şikayetleri…

KORONAVİRÜS GÜLSUYU DA CAN ALDI
Maltepe Gülsuyu’nda ikamet eden Hüseyin Ağkaya Koronavirüsten Hayatını Kaybetti.


Ateş ve öksürük şikayetleri ile Yakacık devlet hastanesine giden Hüseyin Ağkaya Covid-19 şüphesiyle yatırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti. Gülsuyu’n da son 10 gün içinde kamuoyuna 5 Koronavirüs hastası yansımış, ancak bu güne kadar yaşamını kaybeden vaka gerçekleşmemişti.


İddialara göre 10 gün önce aynı hastaneye başvuran Ağkaya zatürre teşhisiyle iğne ve ilaç yazılıp korona testi yapılmadan evinde gönderilmiş. Rahatsızlığı artan ve gittikçe ağırlaşan Ağkaya çarşamba günü tekrar aynı hastaneye gittiğinde yapılan muayene sonucu hastaneye yatırılıyor. Burada 4 gün kalan Ağkaya Covid 19 nedeniyle cumartesi akşamı hayatını kaybediyor.


İddalar doğru ise; 43 yaşında hayatını kaybeden Ağkaya’ya zamanında teşhis konulmaması ve ilk başvurusunda neden Korona testi yapılmadığı soru işaretleri. Konu hakkında bilgi almaya çalışsak da yetkililerden malum sebepler gerekçesi ile bilgi edinemedik. Kamuoyuna hiç yada yeterli bilgi verilmemesi insanlarda soru işaretlerini çoğaltmaya devam ediyor.
30 Mart 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Google News

İlginizi çekebilir

HAİNSİNİZ HEM DE ÇOK HAİN!

HAİNSİNİZ HEM DE ÇOK HAİN!
Tema Tasarım |