Ana Sayfa Gündem, Sağlık 27 Haziran 2020

MAÇOĞLU’NIN EŞİ VE KIZINDA DA KORONAVİRÜS ÇIKTI

MAÇOĞLU’NIN EŞİ VE KIZINDA DA KORONAVİRÜS ÇIKTIKoronavirüs tedavisi gören Maçoğlu, taburcu olduTunceli Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören…

MAÇOĞLU’NIN EŞİ VE KIZINDA DA KORONAVİRÜS ÇIKTI
Koronavirüs tedavisi gören Maçoğlu, taburcu oldu
Tunceli Devlet Hastanesi’nde koronavirüs tedavisi gören Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu taburcu oldu, eşi ve kızının da testi pozitif çıktı.

Tunceli Belediye Başkanı TKP’li Fatih Mehmet Maçoğlu, 22 Haziran’da Erzincan’dan Tunceli’ye döndükten sonra yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan test sonucu Başkan Maçoğlu’da koronavirüs tespit edildi. Maçoğlu, bugün tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Maçoğlu’nun taburcu olmasına ilişkin Tunceli Devlet Hastanesi’nden yapılan yazılı açıklamada, “22 Haziran günü hastanemize başvuran Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu hastanemizde Bilim Kurulu’nun önerileri doğrultusunda tamamlamış olup, tedavisinin devamını evinde sürdürecektir. Şikayetlerinde gerileme olan hastamızın takipleri hekimlerimiz tarafından yapılacaktır. Maçoğlu ailesinin karantina süreci devam etmektedir” denildi.

EŞİNİN VE KIZININ DA TESTİ POZİTİF ÇIKTI
Öte yandan, Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu’nun eşi ve kızının da koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilen Maçoğlu ailesi, evlerinde karantinaya alındı.
28 Haziran 2020 / ÖZGÜR İFADE

http://ozgurifade.com.tr/en-caliskan-belediye-baskani-viruse-yakalandi/
Google NewsTema Tasarım |