Ana Sayfa Gündem, Sağlık 31 Ağustos 2020

MALTEPE’DE KIRMIZI ALARM

‘İlçede 19, 25 ve 31 Ağustos Arası Korona Verilerinde Ürkütücü Artış’19 Ağustos ile 31 Ağustos Arasında Yoğunluk…

‘İlçede 19, 25 ve 31 Ağustos Arası Korona Verilerinde Ürkütücü Artış’
19 Ağustos ile 31 Ağustos Arasında Yoğunluk Haritası Verilerinde Maltepe Virüsün Yoğunlaşmadığı Mahalle Kalmadı.

Geçen hafta 25 Ağustosta yayımladığımız 2 haftalık Koronavirüs yoğunluk haritası ile bu gün (31 Ağustos) elde ettiğimiz harita verileri arasında hızlı bir yükseliş olduğu görünüyor.

Yaklaşık Ağustos başında E5 üzeri mahallelerde sadece Zümrütevlerde tehlike sınırında olmayan virüsün yayılımı tüm E5 üzerinde ki mahallerde artış gösterdiği görülüyor. Zümrütevler ve Girne mahalleleri kırmızı hatta yer alırken; Aydınevler, Küçükyalı, Gülensu,Bağlarbaşı, Yalı mahaleleri bu hatta oldukça yakın konuma geldi.

CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI ALİ KILIÇ NE Mİ YAPIYOR!
Bay Kılıç’ın önceliği Alevilerin YAS orucunda ilçede ÇALGILI, ÇENGİLİ, DANSÖZLÜ, KOKTEYLLİ vur patlasın çal oynasın cümbüşlü festival düzenlemek oldu.
Halka sağlık malzemesi, dezenfekten, maske gibi zorunlu sağlık malzemeleri desteği bir kenara ilçede bir tek PANDEMİ UYARI BROŞÜRÜNÜ gören olmadı bay Ali Kılıç’ın
Bay Kılıçdaroğlu’nun prensi bay Ali Kılıç’ın toplum değerleri ve inançlarına saygısızlığına ne Chp Maltepe ilçe örgütünün, ne Chp İstanbul il başkanlığının, ne İstanbul B.Belediyesinin ve nede Chp genel merkezinin tepki göstermemesi ise bunun bir parti ideolojisinin ve planının parçası olduğunu düşüncesini haklı çıkartır mahiyette.

MALTEPE’DE MAHALLELER BAZINDA 19 AĞUSTOS, 25 AĞUSTOS VE 31 AĞUSTOS KORONAVİRÜS ARTIŞINI GÖLEMLEMEYE VE MALTEPE HALKINA ULAŞTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ.
İlçede hemen hemen tüm mahallelerde artış gösterdiği bu 3 haftalık verilerin karşılaştırmasında net bir şekilde görülüyor. Tehlikenin en üst kademeden hissedildiği mahalleler sırasıyla Zümrütevler, Girne, Maltepe merkez, Küçükyalı ve Altayçeşme olarak öne çıkıyor.

Geçen hafta verilerinde artış görünen Esenkent, Gülsuyu, Gülensu ve Başıbüyük mahallelerinde 31 Ağustos itibarıyla artışın tehlike sınırına geldiği görülüyor; Bu mahallelerden Gülensu için tehlike çanlarının çalmakta olduğu söylene bilir. Yine Yalı mahallesi ve Cevizli mahallesinde de ciddi atıların olduğu görülüyor.
31 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

İŞTE 19 AĞUSTOS İLE 31 AĞUSTOS ARASI 3 HAFTALIK HARİTA KARŞILAŞTIRMALARI:

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |