Ana Sayfa Gündem, Maltepe 29 Aralık 2020

PANDEMİDE BELEDİYE SOSYAL TESİSİNDE ZİYAFET!

PANDEMİDE BELEDİYE SOSYAL TESİSİNDE ZİYAFET! Sosyal Tesisin Camlarını Perdeyle Kapattılar. Ülke de yaşanan koronavirüs salgınında halkın tüm…

PANDEMİDE BELEDİYE SOSYAL TESİSİNDE ZİYAFET!
Sosyal Tesisin Camlarını Perdeyle Kapattılar.
Ülke de yaşanan koronavirüs salgınında halkın tüm sosyal aktiviteleri durdurulmuşken, düğün ve cenazelere sınırlama getirilmişken, cafeler, lokantalar, pastaneler, kahvehaneler yasaklanmışken; bütün bunlarda etkilenmeyenler de var.

Maltepe Chp belediyesinin Başıbüyük sosyal tesislerinde bu gün yaşananlar adeta pes dedirtti.

Bölge halkından okurlarımız tarafından gazetemize ulaştırılan fotoğraflar ve video görüntüler belediyenin pandemi yasaklarını takmadığı anlaşılıyor.

Chp Maltepe belediyesi sosyal tesisinde birilerinin keyif çattığını; kapalı olması gereken sosyal tesisin keyfiyetçi belediye yetkilileri tarafından camları perdelerle kapatılarak ziyafet çektikleri aktarıldı.

Teyit ettirememiş olmakla birlikte bazı belediye başkanlarının da bulunduğu gizlenen toplanma da içerde ne olup bittiğine dair bir fikrimiz olmamakla birlikte içerden sızan bilgilere göre hazırlıkların bir gün önceden başlandığı ve bu kadar ön hazırlığın yapıldığı bu toplantıda da artık ne yenilmiştir, ne içilmiştir tahminlerini okurlarımızın takdirine ve değerlendirmesine bırakıyoruz.

Halkın tüm sosyal aktiviteleri sonlanmışken, Chp Maltepe belediye yetkililerin keyiflerinden biran olsun geri durmamaları ve yasaklara meydan okumaları; bu nasıl iş dedirtti. Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç’ın bu durumu açıklamasını bekliyoruz.
Menüde ne vardı sayın başkan?
29 Aralık 2020 / ÖZGÜR İFADE

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |