Ana Sayfa Dünya, Gündem, Sağlık 20 Nisan 2020

Şok…TRUMP KORONAVİRÜSE KARŞI MİTİNG DÜZENLEDİ

ABD’nin Harrisburg kentinde düzenlenen mitinge yaşananlara bir çok Amerikan vatandaşı tepki gösterdi. Sağlık emekçilerini eleştiren koronavisürünün gerçek…

ABD’nin Harrisburg kentinde düzenlenen mitinge yaşananlara bir çok Amerikan vatandaşı tepki gösterdi. Sağlık emekçilerini eleştiren koronavisürünün gerçek dışı olduğunu, doktorların ve bilim insanlarının adeta hedef gösterildiği konuşmalarda; demokrasi sistemiyle iktidara gelen Trump hükumetinin diktatörlüğe döndüğünün bir göstergesi olarak addedildi.

Trump hükumetinin alana topladığı yandaşlarının salgınla adeta dalga geçmesi, sosyal mesafeyi hiçe sayması karşısında bir çok Amerikalı canlı yayınlanan yayına yorumlarla tepki gösterdi. Bir çok Amerikalı buraya toplananların parayla getirildiğini belirtmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bazı Amerikalalıların tepkileri şu şekilde oldu:
Çoğunuz bu insanların ölmesini istiyor! Neden? Neden? Sırf gücün kötüye kullanma örnekleri göstermiş bir hükümete insan olarak haklarınızı vermek için daha iyi hissedebilmeniz için mi?

Gerçek vatanseverler hastanelerde hayatı için savaşan binlerce insanı tedavi ediyor. Covid19 koğuşlarında tedavi eden bir hemşire veya doktorla konuşun. Onlara virüsün bir aldatmaca olup olmadığını sor.

Keith Ian Bartram: İngiltere’deyim ve hepinizden dehşete düştüm, kilit altında olmalısınız.

Wesley Kwok: Bu aptallar Covid19 tarafından becerildiğinde hastaneye gelmeyi hak etmiyorlar.

Richard D Kandiyeli: Özgür insanlar özgürlük istemezler, zaten kölelerin ve bu insanların hepsi zaten zihinlerinde köle..

Belinda Mitchell: Geldiğiniz ve sosyal mesafeyi takip etmediğiniz ya da maske takmadığınız için teşekkürler çocuklar şimdi virüs 14 gün içinde yayılmayı bırakmadığını görebiliyoruz Test fareleri olduğunuz için teşekkürler

Duška Julius-DeLorme: Beyni yıkanmış koyun insan kılığına girmiş. Çok üzücü ve acınası… İşleri daha da kötüleştirdiklerini anlamıyorlar!!

Keith Ian Bartram: Dünyanın geri kalanı kurallara uyan gerçek Amerikalılar var, dışarıda bir arada duran bu aptallar hakkında konuşuyorum.

Mehdi Zemharir: Yorumlarda olan ve kritik senleri olmayan koyun sayısını görmek ve hükümetin onlara söylediklerine inanmak inanılmaz!! Ekonomik kriz 1929 ‘ in en kötüsü geliyor.

Christina Chong:Bu Amerikalılardan bazıları böyle davranmaya devam ederse mezar siz Amerikalıların girmenizi bekliyor.

Amerika başkanı Trump’ın koronavirüs için uyarılarda bulunan bilim insanlarını eleştirmesi ile alevlenen tartışmaların sonucunda Trump taraftarları Pemsilvanya’nın Harrisburg kentinde miting düzenledi.
20 Nisan 2020 / ÖZGÜR İFADE-19.00

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |