Ana Sayfa Gündem 22 Temmuz 2020

SÜLÜN OSMANLARIN TOPLANDIĞI PARTİ ‘KÖP’

SÜLÜN OSMANLARIN TOPLANDIĞI PARTİ ‘KÖP’10 Temmuz 2020 günü Maltepe Belediyesi meclis toplantısında ahlakın tükenmişliği, dolandırıcılığın fer iştahı…

SÜLÜN OSMANLARIN TOPLANDIĞI PARTİ ‘KÖP’
10 Temmuz 2020 günü Maltepe Belediyesi meclis toplantısında ahlakın tükenmişliği, dolandırıcılığın fer iştahı bir olay yaşanmıştı.
(NOT: Aşağıda ki içeriklerde geçen eski CHP ifadesinin devamında yer alan yeni KÖP (Kılıçdaroğlu Örgütü Partisi) tanım ve tahlilini ifade etmektedir)

MALTEPE KÖP BELEDİYESİNDE SÜLÜN OSMAN DOLANDIRICILIĞI
Biri halen eski CHP yeni KÖP’lü Maltepe Belediyesi meclis üyesi olan üç KÖP’lü, bir vatandaşın arsasını “belediyeye ait” gibi göstererek Erhan Çelik isimli iş insanına 70 bin liraya kiraya verdiği ortaya çıkmıştı.

ÜÇ ESKİ CHP YENİ KÖP’LÜ DOLANDIRICILIĞIN MERKEZİNDE
Bu dolandırıcılığın merkezinde ki; eski CHP yeni KÖP Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi Ercan Konak, eski CHP yeni KÖP’lü Maltepe Belediyesi Meclis Üyesi adayı Veli Çelik ve eski CHP yeni KÖP’lü Maltepe eski Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Boyraz özel bir firmaya ait arsayı, belediye arsası gibi göstererek kaçak bir şekilde fuar firmasına 70 bin liraya kiralamaya çalıştığı dolandırıcılık eskilerde Boğaz Köprüsü’nü satan ünlü dolandırıcı Sülün Osman’ın yöntemi olarak Maltepe kamuoyunun hafızasına kaydedildi.

KÖP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ÖRTBAS ETMEYE KALKIŞMIŞ
Yaşanan olayın merkezinde bir de KÖP’ün genel başkan yardımcılarından biri olan Seyit Torun’un yer aldığı; yaşananları sorgulamak ve suç işleyenleri yargıya teslim etmek yerine arayı bularak olayı örtbas etmeye çalıştığı yine bu süreçte ortaya saçıldı.

Aradan geçen süreçte dolandırıcılığı icra eden bu 3 eski CHP yeni KÖP’lü ve Genel Başkan yardımcısı hakkında KÖP genel merkezinin hiç bir şey yapmaması ne kadar trajik değil mi!
Sayın KÖP genel başkanı Kılıçdaroğlu; aleni olarak dolandırıcılık yapan Maltepe Belediye Meclis Üyeniz ile diğer 2 partili prensiniz ve olayı örtbas etmeye kalkışan Genel Başkan Yardımcınız için; Haklarında soruşturma açtınız mı…HAYIR.
Bu kişileri disipline verdiniz mi?…HAYIR.
Bu dolandırıcılığa imza atanları partiden atmak için girişimde bulundunuz mu?…HAYIR
Belediye Başkanınızdan bunun hesabını sordunuz mu?…HAYIR.

HAA BELEDİYE BAŞKANI PRENSLERİNDENDİ DEĞİL Mİ; ONA KİMSE LAF EDEMEZ, BİZ ZATİ YEKTEN KILIÇDAROĞLU KORUMASI VE GÜVENCESİ ALTINDAYDI DEĞİL Mİ…ÇOK ÇOK PARDON, BİRAN UNUTTUYDUM…

Arkanıza yaslanıp hiç bir şey olmamış gibi davranmanızın bir hikmeti olmalı, evriştirdiğiniz eski CHP yeni KÖP bundan sonra Halka böyle mi hizmet sunacak!
Dolandırıcılığa göz yumduğunuz, işlem yapmadığınız, genel başkan yardımcının da örtbas etmeye kalkıştığı nazara alındığında; İnşa ettiğiniz KÖP bundan sonra dolandırıcılık ihtisas merkezi olarak mı hizmet verecek?

Kendileri HAK-HUKUK-ADALET’ten şaşanların,
yandaşlık-hemşehricilik virüsüne yakalananların,
ahbap-çavuş-eş-dost kayırmacılığına saplananların,
rant-çıkar-menfaat kirliliğine bulaşanların bu ülkeye de, bu halka da sadece zararları dokunur.
Öyle ise ‘Sülün Osmanların Partisi KÖP’ rantçılara, çıkarcılara, menfaatçilere Hayırlı Olsun diyelim bari.
22 Temmuz 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Siyasi Partiler İçinde Son Beş Ay da Üye Kaybı Yaşayan Tek Parti CHP Oldu. YARGITAY TARAFINDAN ;
17 Temmuz 2020 tarihi itibariyle yayınlanan siyasi partilerin üye sayıları ve son 5 ay’a göre artan ve eksilen sayılar…
Ak Parti – 10.295.687 (+99.783)
CHP – 1.255.364 (-2.389)
MHP – 483.796 (+4.597)
İYİ Parti – 295.858 (+29.418)
HDP – 39.575 (+241)

KÖP’lü Maltepe Ali Kılıç Belediyesinde Sülün Osman Haberi Daha Önce Yayımlanmıştı

http://ozgurifade.com.tr/koplu-maltepe-belediye-meclis-uyeleri-vatandasin-arsasini-kiraya-vermis/
Google NewsTema Tasarım |