Ana Sayfa Magazin, Maltepe 16 Şubat 2020

Maltepe MASİAD Kongresi Yapıldı Belediye Başkanı Teşrif Etmedi

MALTEPE MASİAD KONGRESİ YAPILDI; BELEDİYE BAŞKANI TEŞRİF ETMEDİMaltepe Sanayici ve İş Adamları Derneği kongresi (MASİAD) kongresi Maltepe…

MALTEPE MASİAD KONGRESİ YAPILDI; BELEDİYE BAŞKANI TEŞRİF ETMEDİ
Maltepe Sanayici ve İş Adamları Derneği kongresi (MASİAD) kongresi Maltepe Kaymakamı Meftun DALLI’nın katılımıyla Dragos Resort Hotel’de yapıldı.

MASİAD’ın 11. Olağan Genel Kuruluna, Pesiad Başkanı Kadir Bayram, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Yunus Erdel, Maltepespor Başkanı Ercan Konak, Maltepespor eski Başkanı Atilla Çaycı ve Masiad eski başkanı Cem Karatepe’de gibi sivil toplum kuruluşları başkanlık düzeyinde yer alırken; Belediye başkanının Maltepe ve Maltepeli iş insanları için bu önemli kongreyi çelenk göndererek geçiştirmesi eleştiri konusu oldu.

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın bu tavrı Maltepe’ye ve Maltepeli iş insanlarına önem ve değer vermemesi olarak yorumlandı.

Mevcut başkan Muhammed Çavuşoğlu’nun tekrar başkan seçildiği kongre ile MASİAD’ın 62 kişilik yeni yönetimi belirlendi. Başkan Çavuşoğlu nezdinde yeni yönetimi kutluyor ve başarılar diliyoruz.
15 Şubat 2020 – ÖZGÜR İFADE

(FOTO:Prestij)Tema Tasarım |