Ana Sayfa Gündem, Spor 30 Temmuz 2021

Mhk’da ki Skandalın Perde Arkası

Ankara’da Türkiye Futbol Federasyonu genel kurulunda MHK başkanı Serdar Tatlı ile kulüp başkanlarının yaşadığı gerginliğin perde arkasını…

Ankara’da Türkiye Futbol Federasyonu genel kurulunda MHK başkanı Serdar Tatlı ile kulüp başkanlarının yaşadığı gerginliğin perde arkasını Cumhuriyet Gazetesi spor yazarlarından Arif Kızılyalın açıklıyor.
Gergin bir genel kurul yaşandığını söyleyen Kızılyalın, Mhk başkanı Serdar Tatlı ile kulüp başkanlarından birisi ile karşı karşıya geldiğini söyledi. Kulüp başkanının ismini meslek etiği gereği açıklamayan Arif Kızılyalın diğer kulüp başkanlarının da, çıkış yapan kulüp başkanını desteklediğini aktardı. Kızılyalın, Kulüp başkanının  Serdar Tatlı ‘ya Mhk’dan aldığınız maaş, huzur hakkı ve görev ödenekleri varken sizin devlet mekanizmasında ki bir kurumdan danışmanlık ücreti aldığınız söyleniyor. Bunu bir kulüp başkanı söylüyor diyen Kızılyalın Serdar Tatlı’nın iddiayı yalanlamadığını ve kabul ettiğini söyledi . Kulüp başkanı bu durumun etik olmadığını söyledi diyen Kızılyalın olayın detaylarını öğrendiğini ve Serdar Tatlı’nın Şanlı Urfa Gençlik  Spor İl Müdürlüğünde başkan danışmanı olduğu bilgisine ulaştığını söyledi.

 

30 Temmuz 2021/ Özgür İfade ®️ | İstanbul’un Siyasi Gazetesi

Google NewsTema Tasarım |