Ana Sayfa Gündem, Sanat, Türkiye 21 Temmuz 2021

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş son yolculuğuna uğurlandı

Türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür corona virüsü tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tektaş için Teşvikiye…

Türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür corona virüsü tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Tektaş için Teşvikiye Camii’nde cenaze namazı kılındı. Camii avlusunda görüntülenen Alişan ve acılı ailesi ise ayakta durmakta zorlandı.

Kardeşinin tabutunun başından bir an olsun ayrılmayan Alişan, taziyeleri kabul ederken de ayakta durmakta güçlük çekti.

Kılınan cenaze namazının ardından Selçuk  Tektaş, Feriköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

alişan

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ARADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alişan ile telefonda görüşerek kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatı nedeniyle taziyelerini iletti. Görüşmede, Selçuk Tektaş’a Allah’tan rahmet, ailesine ve dostlarına baş sağlığı temennisinde bulundu.

SON PAYLAŞIMI DUYGULANDIRDI

Selçuk Tektaş, Instagram sayfasındaki son paylaşımını nisan ayında yapmış ve eşi Merve Tektaş’ın doğum gününü kutlamıştı… “Bugün benim canım aşkım, sevgilim, hayatımın anlamı, kızlarımın annesi, kısaca benim her şeyim doğmuş. Tam 13 yıldır beraberiz ve Rabbim’e ne kadar şükretsem az senin gibi bir hayat arkadaşına sahip olduğum için. Seni çok seviyorum meleğim son nefesime kadar hep yanındayım” diyen Selçuk Tektaş’ın mesajı görenleri duygulandırdı.

21 Temmuz 2021/ Özgür İfade ®️ | İstanbul’un Siyasi Gazetesi

 

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |