Ana Sayfa Gündem 24 Mart 2021

Bakan Koca, Pandemi Tedbirlerinin Hiçe Sayıldığı AKP Kongresinde ‘İlim’ Gördü

Pandemi tedbirlerinin rafa kalktığı AKP kongresinin ardından her gün ‘tedbir’ uyarısı yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan ilginç…

Pandemi tedbirlerinin rafa kalktığı AKP kongresinin ardından her gün ‘tedbir’ uyarısı yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan ilginç bir açıklama geldi. Koca, salgın kurallarının ihlalini görmezden gelerek yeniden genel başkanlığa seçilen Erdoğan’ı kutladı. Koca’ya sosyal medyadan tepki yağdı.

AKP’nin 7. Olağan Kongresi bugün Ankara Kapalı Spor Salonunda binlerce kişinin sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak bir araya gelmesiyle yapıldı.

Kongrede pandemi tedbirlerine uyulmaması üzerine gözler her gün ‘tedbir’ uyarısı yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya çevrildi. Koca kongre sonrası yaptığı açıklamayla tepkileri daha da şiddetlendirdi.

Kongre sonrası Twitter hesabından paylaşım yapan Koca, “Karanlıkları aydınlığa kavuşturacak olan sevgi, merhamet ve ilimdir. Bu ruhla kurulan Ak Parti 2023’te, 2053’te ve 2071’de de aynı vizyonla yoluna devam edecek. Kongremizde yeniden başkanlığa seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yürekten tebrik ediyorum,” ifadelerini kullandı./BirGün
24 mart 2014/ Özgür   İfade

iç resim

Google NewsTema Tasarım |