Ana Sayfa Gündem, Magazin, Maltepe, Türkiye 15 Şubat 2021

CHP BELEDİYELERİNDE ŞEHİTLERE SAYGISIZLIK

CHP İstanbul ilçe belediyelerinden toplum değer yargılarına saygısızlık.

Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç 13 şehidin yerde olduğu bir günde 14 Şubat’ta müzik konseri verdi.
Belediye başkanı Ali Kılıç Sosyal medyada hesabı üzerinden 14 Şubat Sevgililer Günü konserini; Bülent Ortaçgil, Ceylan Ertem, Tuna Kiremitçi ve Doğan Duru etiketiyle duyurdu.
14ŞubatSevgililerGünü: @bulent_ortacgil, Ceylan Ertem, Tuna Kiremitçi ( @kiremitciev), Doğan Duru (@reddvox)

KARTAL BELEDİYESİ DE SAYGISIZLIK YARIŞINA KATILDI.
Türkiye şehitlerine ağlarken Maltepe Chp belediyesinin müzik konserini bu kez CHP Kartal belediyesi organize etti. Belediyenin sosyal medya hesaplarında yayınlanan konser Chp’nin toplumun değer yargıları ile ne denli alakasız ve uzak olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Başkanlık koltuğunda Gökhan Yüksel’in bulunduğu Kartal belediyesi Türkiye şehitlerine ağlarken müzik konseri düzenledi.
”Tüm komşularımızı online yayınlayacağımız Eda Alakuş konserinde buluşmaya davet ediyoruz. Tarih: 15 Şubat Pazartesi Saat: 20:00
Belediyemizin Facebook, Twitter, Twitch ve Youtube hesaplarından izleyebilirsiniz.” mesajıyla duyurduğu müzik konseri ”Eda Alakuş online konserimiz başlıyor.” etiketi ile kamuoyuna aktarıldı.

Sosyal medya da hakaretlere varan tepkiler gösteren Maltepe ve Kartal duyarlı halkının tepkilerini de kulak ardı eden CHP yöneticilerinin tavrı toplumda tepki çekerken bir çok kişi tarafından tavırları ve düzenledikleri konserlere lanet yağdırdı.
15 Şubat 2021 / ÖZGÜR İFADE

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |