Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Magazin, Maltepe, Politika, Türkiye 21 Şubat 2021

CHP BELEDİYESİNDEN GAZETEMİZE KUMPAS!

Maltepe’de Kumpasçılar İş Başında; Kumpas Kurmayı Genel Başkanınızın Fetöcü Çıkan 6 Danışmanından mı Öğrendiniz?

21Maltepe’de ki yalanları ve talanları gündeme taşımamızdan rahatsız olan Maltepe Chp Belediyesi Özgür İfade Gazetemizi susturmak için tertiplediği kumpas davası 23 Şubat Salı günü İstanbul Anadolu Adliyesinde görülecek.

Gazetemizin imtiyaz sahibi İbrahim Bilgin konu hakkında yaptığı değerlendirmede;
”Maltepe Chp belediyesi ve başkasını Ali Kılıç ilçemizde vaatlerini, yaptıklarını ve yapmadıklarını; ilçemizin talanını, Maltepe halkına yalanları gündeme taşımamızdan rahatsızlığını anlıyorum. Uydurdukları masalları çizdikleri toz pembe tabloları yerelimizde objektif bir şekilde ortaya koyarak gerçek yüzlerini ortaya koymamızdan rahatsızlıkları dengelerini bir hayli bozdu, saldırıları bu noktada anlaşılır” ifadelerine yer verdiği tespitlerine şöyle devam etti.

”2014 yılından beri Maltepe de belediye koltuğunda Sayın Kılıçdaroğlu tarafından zorla oturtulan Ali Kılıç’ın Maltepe halkına vaatlerini hatırlatarak o vaatlerinden uyguladıklarının ise yalan kısımlarını Maltepe kamuoyuna aktararak yürüttüğümüz kamu görevi kalemimizi Uğur Mumcu çizgisinden aşmadan devam ettireceğiz. Ne Ali Kılıç’ın , nede bir başkanın aba altından sopa göstermelerine karşı susacağımızı düşünenler yanılgılarını mutlaka görecek.”

Chp’li belediyenin kendilerine yaptığı saldırıları hatırlatan Bilgin;
”Evime saldırı yaptılar, gece yarılarında camlarımda yumurta patlattılar susturabildiler mi? HAYIR
Anayasal suç işleyerek ilçede dağıtılmış gazetemizi Chp ilçe ve belediye çalışanlarına toplatıp yaktılar susturabildiler mi? HAYIR.
Yolsuzluklarını, usulsüzlüklerini, Kanunsuzluklarını gündeme getirmememiz için rüşvet çantaları ile kapımıza geldiler; teslim alabildiler mi? HAYIR.
Gazetemiz çalışanlarını Anayasal suç işleyerek belediye binasına girişi özel güvenlikle engellediler yasak uyguladılar susturabildiler mi? HAYIR
Tertipledikleri kumpas davalarla da susturacaklarını sanıyorlar, yine susturamayacaklar. Maltepemizin ve Maltepelilerin hakkını hukukunu savunmaya korumaya sonuna kadar devam edeceğiz. GAZETECİLİK BİR DURUŞA SAHİP OLMAKTIR” ifadelerine yer verirken; bu saldırılarının nedenlerinden bazılarını şöyle sıraladı.

KİN DARLIKLARINI VE HUSUMETLERİNİ ANLAYA BİLİYORUZ!
– Maltepe Chp belediye başkanı ve genel başkanı Kılıçdaroğlu Türkan Saylan Kültür Merkezinde düzenledikleri toplantıda Maltepe halkının gözünün içine baka baka 3006 ihtiyaç sahibi aile tespit ettiklerini bu ailelerde Kadınlara ‘HALK KART’ vereceklerini ve her ay hesaplarına 600 lira yatırarak onların Maltepe sınırları içinde esnaftan alış verişlerini yapıp ihtiyaçlarını almalarını sağlayacağız” dedikleri halk kartın yalan olduğunu Maltepe halkının 5 yıldır kandırıldığını ortaya koyan gazetemize kin ve husumet beslemesi tamda çakma ‘HAK-HUKUK-ADALET-ŞEFFAF-HESAP VEREN’ söylemleri ile toplumu kandıran bir anlayışın tezahürü ne neticesidir.”
– Yandaş Adalar belediyesine ve Tuncelinin 4 ilçe belediyesine Maltepe halkının milyonlarını peşkeş çekmesini gündeme getirmemizin çakma sosyal demokrat belediyeciliğin kin gütmesi anlaşılır bir durum.
– Maltepe halkının vergileri ile yapılan Başıbüyük Yaşam Kültür Merkezi kompleksinin Maltepe halkından ve Maltepe belediye meclisinden GİZLİ Ankara merkezli bir firmaya gizli protokolle devredilmesini Maltepe halkına duyurmamızdan rahatsız oldular.
– Alevilerin İlçemizde ki tek ibadethanesine çöken faaliyetlerine, vakıf kurup çökme girişimine, Cemevini kiraya vereceğini duyuran belediye başkanı Ali Kılıç’ın ”Para harcadım paramı çıkartacağım’ anlayışına vicdanımızla sessiz kalmamış olmamızdan husumetliler.
– Maltepe halkının parasını çar çur etmelerine sesimizi yükselttiğimiz onları bu tezgahları tertiplemeye yönelttiği ortada. Kütüphane yapacağım diyerek hurda 4 otobüsü satın alıp içine dışına milyonları harcayıp sonrada hurdaya gönderen CHP şeffaf hesap veren belediyesi istiyor ki bazı yandaş satılık kalemler gibi Maltepe de bizde görmezden-duymazdan-bilmezden gelelim.
Kumpas tertipleme kültürünü nereden aldıklarını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz; 23 Şubat Salı günü saat 09.00 da İstanbul Anadolu Adliyesi C Blok kapısı önünde olup tertiplenen kumpas davada Basın özgürlüğünün, İfade hürriyetinin savunmasını yapacağız.
Kamuoyuna ve Basın camiamıza saygıyla duyuruyoruz.” dedi.

KUMPAS KURMAYI KİMDEN ÖĞRENDİNİZ!!!
—Kılıçdaroğlu’nu DANIŞMANI Murat Aksoy FETÖ üyeliğinden 2 yıl 1 ay hapis cezası aldı.
—Kılıçdaroğlu’nu DANIŞMANI Alper Keten FETÖ üyesi olduğu ortaya çıktı, yurt dışına kaçtı.
—Kılıçdaroğlu’nu DANIŞMANI Fatih Gürsul FETÖ ÜYELİĞİNDEN 10 yıl 6 ay hapis cezası aldı.
—Kılıçdaroğlu’nu DANIŞMANI CHP eski Parti Meclisi (PM) Üyesi Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya FETÖ üyeliğinden Üniversiteden ihaç edildi.
—Kılıçdaroğlu’nu DANIŞMANI Koray Çalışkan FETÖ’nün akademik yapılanmasından gözaltına alındı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
—Kılıçdaroğlu’nu BAŞDANIŞMANI Rasim Bölücek FETÖNÜN ByLock hattında 2 ayrı telefonla tam 1159 görüşme yaptığı mahkeme kayıtlarına geçti.
Eğitimcileriniz ve öğreticileriniz bu DANIŞMANLARINIZ mı?

Chp Maltepe Belediyesinin tertiplediği ve içinde İçişleri Bakanlığının ile Adalet Bakanlığının görevlilerinin ve Belediye Özel Güvenlik Firması çalışanlarının olduğu kumpas dava 23 Şubat 2021 Salı günü saat: 09,30 da İstanbul Anadolu 14. Asliye Ceza Mahkemesin de ilk duruşması görülecek.
20 Şubat 2021 / ÖZGÜR İFADE

Tema Tasarım |