Ana Sayfa Gündem, Politika 7 Mart 2021

CHP İL SEKRETERİ İSTİFA EDİP MEMLEKET HAREKETİNE KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Sekreteri Doğu Sarı, Memleket Hareketi’ne katılmak üzere partisinden istifa etti.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden haftalardır devam eden istifalara bugün İl Yönetim Kurulu’ndan gelen bir istifa haberi eklendi. Geçen yıl gerçekleştirilen kongrede İl Yönetim Kurulu üyesi seçilen ve İl Sekreterliği görevini üstlenen Doğu Sarı bugün hem görevinden hem partiden istifa etti.

Doğu Sarı’nın Memleket Hareketi’ne katılacağı öğrenildi. İl Yönetiminden başka istifaların da olabileceği belirtildi.

CHP SAKARYA’DA DARMADAĞIN OLDU
CHP Sakarya İl Sekreteri Doğu Sarı’nın istifa ederek, Memleket Hareketi’ne katıldığı öğrenildi.
Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 320 kişilik ekip Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den istifa ederek, Memleket Hareketi’ne katılacağı öğrenilmişti. Sakarya’da başta eski İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş olmak üzere büyük bir ekip partilerinden istifa etmişti.

İL SEKRETERİ İSTİFA ETTİ
Edinilen bilgilere göre, Cumhuriyet Halk Partisi İl Sekreteri Doğu Sarı, istifa etti. Memleket Hareketi’ne katılmak üzere görevinden ayrıldığı öğrenilen Sarı’nın CHP Sakarya resmi internet sitesinde hala yönetimde bulunması ise dikkatlerden kaçmadı.

CHP SAKARYA’DA DAĞILDI
23 Şubat 2021 de 120 kişinin partiden istifa ederek Muharrem İnce’nin Memleket Hareketine katılması ile başlayan Chp’de istifalar;
03 Mart 2021 de eski ilçe başkanı Fatma Kurtuluş ve beraberinde ki 320 kişi ile partiden istifa ederek Memleket Hareketine katılmasıyla tavan yapmıştı.
07 Mart 2021 / ÖZGÜR İFADE

Sakarya İstifaları:

SAKARYA’DA CHP İSTİFALARI FIRTINAYA DÖNDÜ

CHP’DE İSTİFA RÜZGARI BU KEZ SAKARYA’DA ESTİ

Google NewsTema Tasarım |