Ana Sayfa Gündem, Maltepe, Politika, Türkiye 19 Ocak 2021

CHP’DE HER YERDE O BELEDİYE BAŞKANI ÇIKIYOR

Kılıçdaroğlunun Adnan Oktar Davasında Kedicikler ile Fotoğrafı Ortaya Çıktı.

Adnan Oktar davası dosyasından çıkan bir fotoğraf Türkiye’yi sarsacak cinsten. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP heyetinin Oktar’ın müritleriyle yaptığı görüşmenin ayrıntılarını yansıtan fotoğrafta Kılıçdaroğlu, elinde bir deste çiçekle Kediciklerin arasında poz veriyor.

Fotoğrafta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Milletvekili Tuncay Özkan, Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın aralarında bulunduğu CHP heyeti, Oktar’ın kedicikleri Aylin Atmaca, Tuna Babuna gibi isimlerle yan yana görülüyor.

 

Görüşmenin ayrıntılarını da Aylin Atmaca ve Tuna Babuna kaleme alarak Adnan Oktar’a bildirdi, bu ayrıntılar da aynı dasyada yer aldı.

Adnan Oktar’ın da aralarında bulunduğu örgüt yöneticisi 14 sanığın toplam ayrı ayrı 9 bin 803 yıl 6’şar ay hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verilmişti.

HER TAŞIN ALTINDA O İSİM
Chp genel başkanı Kılıçdaroğlu’nun Aralık 2018 de gittiği Almanya da ziyaret ve toplantılarında Pkk destekçisi olduğu söylenen bir gurupla resimleri yayınlanmış ve Türkiye de iç siyaset malzemesi olmuştu. Bu organizasyonda da yine Maltepe Chp Belediye başkanı Ali Kılıç yer almıştı.

Almanya programını; Türkiye de siyasete atılmadan önce Almanya da sivil toplum kuruluşlarında yer alan ve daha sonra CHP Almanya sorumlusu olarak görev yapan Ali Kılıç’ın düzenlediği konuşulmuştu.

Bilindiği gibi CHP Maltepe Belediyesinde Almanya’nın eski Münih belediye başkanı Christian UDE belediye başkanı Ali Kılıç’ın danışmanı olarak görev yapıyor.

Kılıçdaroğlu geçtiğimiz gün cemaatçi bir kuruluş olan Ahmet Hoca Enstitüsü toplantısında yer almıştı.
19 Ocak 2021 / ÖZGÜR İFADE

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |