Ana Sayfa Gündem 27 Temmuz 2021

CHP’li Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde skandal talimat! Kaç kere paylaştınız herkes gruptan yazsın

Aydın Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının çalışanlara verdiği skandal talimatlar pes dedirtti. Adı skandallarla anılan Aydın Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının…

Aydın Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının çalışanlara verdiği skandal talimatlar pes dedirtti. Adı skandallarla anılan Aydın Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının üzerinde kurulan baskılar Whatsapp yazışmalarına yansıdı. İtfaiye amiri Şaban Gümüş’ün personellere zorla Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir haberin sosyal medyalarından paylaşmaları talimatını verdiği ortaya çıktı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi bürokratlarının çalışanlara verdiği skandal talimatlar pes dedirtti. Sabah gazetesinden Hayrettin Şaşmaz’ın  haberine göre Adı skandallarla anılan Aydın Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının üzerinde kurulan baskılar Whatsapp yazışmalarına yansıdı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Serdar Adanır

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Serdar Adanır

İtfaiye amiri Şaban Gümüş‘ün personellere zorla Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir haberin sosyal medyalarından paylaşmaları talimatını verdiği ortaya çıktı.

talimat1

İtfaiye amiri Şaban Gümüş

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından kurulan Whatsapp grubunda itfaiye amiri Şaban Gümüş tarafından Aydın Büyükşehir Belediyesine ait bir haberinin paylaşılması talimatı verilerek “Tüm personel, Facebook ve Instagram sayfalarında paylaşacaktır, sayın başkanımızın talimatıdır” şeklinde mesaj yazdığı görüldü. Aynı Whatsapp grubuna İtfaiye Daire Başkanı Serdar Adanır ise, “Tüm itfaiye teşkilatı tarafından paylaşım yapılacak, amirlerce takip edilecek bu bir emirdir” Şeklinde talimat verdiği görüldü.

aydın

Gıda Mühendisi Buket Köksal

ÖZLEM BAŞKANIMIZI KAÇ KEZ PAYLAŞTINIZ

Yine Aydın Büyükşehir Belediyesinin bir kuruluşu olan AY-BA şirketinde de benzer skandalların yaşandığı belirtiliyor. AY-BA yemekhane müdürü olan Gıda Mühendisi Buket Köksal, ortak Whatsapp grubunda “Arkadaşlar özlem başkanımızın bugüne kadar olan Facebook, Twitter, Instagram paylaşımlarını kaç kez paylaştınız, gruptan herkes yazsın ” şeklinde talimat verdiği görüldü. AY-BA çalışanlarının aynı Whatsapp grubuna daha öncen Özlem Çerçioğlu hakkında yaptıkları paylaşımları Whatsapp grubuna attıkları görüldü.

talimat

BU BİR FİŞLEME

Daha önce binlerce kişinin işine son veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, yeni işten çıkarmalara zemin hazırlamak için böyle bir fişleme yaptırdığı bildirildi.

27 Temmuz 2021/ Özgür İfade ®️ | İstanbul’un Siyasi Gazetesi

 

Google NewsTema Tasarım |