Ana Sayfa Gündem, İstanbul, Maltepe, Politika, Türkiye 28 Şubat 2021

MALTEPE’NİN PARASI NERDE?

İşte 16 Çarpıcı Örnekle Maltepe Soygunu!

Kılıçdaroğlunun prensi bay Ali Kılıç emekçilere %8 zam dayatması yaparken ”Para yok” savunması yapmış.
Bu savunmaya Her Şey Çok Güzel Olacak diyen Ekrem imamoğlu beyefendi de dört elle sarılıp Maltepe belediye emekçisinin yasal grevine İBB’nin yüzlerce aracı ve personeli ile grev kırıcılığına soyunmuş. (BUNU MESLEK HALİNE GETİRDİ, 2019’DA DA AYNI GREV KIRICILIĞINI YAPMIŞTI)

Kılıçdaroğlu desen o her zaman ki gibi işine gelmediğini GÖRMEDİM-DUYMADIM-BİLMİYORUM tellemesinde.

Bu soruyu aydınlatmak yerel gazete olarak boynumuzun borcudur.
İşte Maltepenin ve Maltepelilerin Parasının Nerede Olduğuna Dair Bir Kaç Çarpıcı Örnek:
1 – Maltepenin parası yandaş 600 tona yakın mazot, 100 tondan fazla benzin olarak yandaş Adalar Belediyesine peşkeş çekildi.
2- Maltepenin parası milyonlarca liralık araç, gereç, malzeme ve araba olarak yandaş Adalar Belediyesine peşkeş çekildi.
3- Maltepenin parası Tuncelinin 4 tane ilçe belediyesine milyonlarca liralık araç, gereç, malzeme ve araba olarak peşkeş çekildi.
4- Maltepenin parası 4 tane hurda otobüsü kütüphane yapıyorum diye satın alıp içine dışına milyonlarca lira harcayıp sonrada kaldırıp hurdaya gönderildi.
5- Maltepenin parası hayali MEXPO projesi için 5 yıl boyunca televizyonlara gazetelere milyonlarca lira reklam ve tanıtım olarak harcandı.
6- Maltepenin parası Başıbüyük Yaşam Kültür Merkezini inşa edip Ankara Merkezli firmaya Maltepelilerden ve Belediye Meclisinden gizli peşke çekildi.
7- Maltepenin parası Zümrütevler de meydan projesi yapıyorum adı altında binlerce lira harcanan garabetliklere harcandı.
8- Maltepenin parası ”Kayıp Ada Buldum” masalı ile onlarca yıldır Maltepelilerin bildiği kayalıklara etkinlikler, programlar, tanıtımlar, dalış şovmenlikleri, reklamlarla milyonlarca lira çöpe atıldı.
9- Maltepenin parası ilçede ki Cemevini yıkıp yeniden yapacağım zorbalığı ile proje yarışmaları yapıp milyonlarca lira haybeye harcandı.
10- Maltepenin parası Yaşlılara evde traş projesi ile hemşehrisi yandaşlarına ve Chp belediye meclis üyesine milyonlarca lirasını peşkeş çektiler.
11- Maltepenin parasını belediyenin ihale dağıtan MATAŞ şirketine belediyeden ihale alan firmanın ortağını Müdür yaparak ihaleyi alan da verende aynı kişi yaparak ilçenin kasasını tırtıkladılar.
12- Maltepenin parası İhtiyaç sahibi ailelerde kadınlara halk kart verip her ay 600 lira hesaplarına yatırma projesi YALAN çıktı; tüm Maltepe halkını kandırdılar. Bu proje için harcanan milyonlarca liralık tanıtım, reklam, ağırlama Maltepe halkının cebinden uçtu gitti.
13-Maltepenin parası Gülsuyun da Yasalara ve Kanunlara aykırı dere yatağına ve mezarlığa bitişik kreş yapıp usulsüz olduğu için açılamayan ve 4 yıldan fazladır çürümeye terk edilen kreş binasında yatıyor.
14- Maltepenin parası milyonlarca parayı harcayıp onlarca makine alet edevata para döküp şaşalı açılışlar yaptıktan sonra sessiz sedasız kapatılan Süreyyapaşa Cam Atölyesi ve Halı Tekstil Atölyesine gömüldü.
15- Maltepenin parası belediye tarafından Küçükyalı da xxx otelde düzenlediği yeme içme programları ile milyonlarca liralık ziyafetler vererek iç etti.
16- 39 gömleğe 39 bin lira, 1200 mumluğa 48 bin lira, 170 vazoya 45 bin lira, 10 tabağa 2 bin 500 lira dağıtan belediye de para kalmaması kadar normal ne ola bilir ki!!!
28 Şubat 2021 / ÖZGÜR İFADE

ÇOK SÖYLEDİK FAKAT MALTEPELİLER GÖZLERİNİ YUMDU, KULAKLARINI KAPATTI
Maltepenin gelirlerini ve merkezi bütçeden gelen ödeneklerinin plansız, programsız i bilmez bir yönetim tarafından heba edildiğini Maltepenin borca batırıldığını buna karşılık ortada elle tutulur gözle görülür hiç bir icraatın olmadığını haberleştirdi. Bütün bu olup bitenlere ses çıkartmayan Maltepelilere bu gün CHP Maltepe Beledye başkanı ‘Para Yok’ derken aslında 6 yıldır yapılanları ve yapılmayanları sormayan sorgulamayan Maltelilere adeta ”Kusurun Çoğu Senin Canım Kardeşim” diyor.

Ali Kılıç Maltepe’nin-Maltepelilerin Parasını Nereye-Kime Harcıyor!-1

Ali Kılıç Maltepe’nin-Maltepelilerin Parasını Nereye-Kime Harcıyor!-2

Ali Kılıç Maltepe’nin-Maltepelilerin Parasını Nereye-Kime Harcıyor!-3

Ali Kılıç Maltepe’nin-Maltepelilerin Parasını Nereye-Kime Harcıyor!-4

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |