Ana Sayfa Gündem, Politika 2 Mart 2021

ÜSKÜDAR CHP MECLİS ÜYELERİ AKP’YE KATILDI

Geçtiğimiz aylarda CHP’den istifa eden Üsküdar Belediyesi Meclis Üyeleri Köksal Durmuş ve Selahattin Kamışoğlu Ak Parti’ye geçti

Üsküdar Belediyesi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Meclis üyeleri Köksal Durmuş ile Selahattin Kamışoğlu geçen yıl CHP’den istifa etmişti. Durmuş ve Kamışoğlu bugün AK Parti’ye katıldı. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Erdem Demir, CHP’den istifa eden meclis üyelerinin AK Parti’ye geçtiğini sosyal medyadan duyurdu.

ÜSKÜDAR MECLİS ÜYELERİ AK PARTİ’YE KATILDI
Erdem, AK Parti’ye katılan meclis üyelerinin katılma anlarını gösteren fotoğrafları paylaşarak, sosyal medyadan, “CHP’den istifa eden, Üsküdar Belediyesi Meclis üyeleri Köksal Durmuş ve Selahattin Kamışoğlu’nun AK Parti ailemize katılımlarını gerçekleştirdik. Millete hizmetin adresi olmuş AK Parti’mizi tercih eden ve aramıza katılan meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

HİLMİ TÜRKMEN “HAYIRLI OLSUN” DEDİ
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Erdem Demir’e AK Parti’ye katılımlar için hayırlı olsun dileklerini sunarken şunları belirtti: “Hayırlı olsun Erdem Demir başkanım, AK Parti Üsküdar ailemize katılan yeni arkadaşlarımıza ben de ‘Hoşgeldiniz’ diyorum.”
02 Mart 2021 / ÖZGÜR İFADE

Meclis Üyeleri 29 Eylül 2020 de Chp İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na Tepki Gösterip Partilerinden İstifa Etmişlerdi.

İSTANBUL CHP’DE KAFTANCIOĞLU İSTİFALARI

Google NewsTema Tasarım |