Ana Sayfa Gündem, Türkiye 19 Şubat 2021

YENİ DOĞAN BEBEKLE ERDOĞAN’IN 18 YIL SONRA BULUŞMASI

Fotoğraftaki bebek yıllar sonra Erdoğan’ın karşısına çıktı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2003 yılında kucağına aldığı yeni doğan bebek Selen Gülel, 18 yıl sonra Erdoğan’ın karşısına çıktı.

Erdoğan, Rize’de 2003 yılında Başbakan olduğu dönemde bir hastanenin açılış törenine katıldı. Hastanede yeni doğan Selen Gülel’i kucağına almıştı.

18 yıl sonra Gülel, Erdoğan’ın karşısına Milli Sporcu Bursu Tanıtım Toplantısı’nda çıktı. Selen Gülel, modern pentatlonda Türkiye birincisi ve dünya üçüncüsü milli sporcu oldu.

Erdoğan, büyük sürpriz yaşadı. Erdoğan’ın o yıllarda kucağına aldığı Selen bebekle çekilmiş fotoğraf karesi törene damga vurdu.

Erdoğan ile törende yaşananları anlatan Selen, “Cumhurbaşkanı ile bebeklik fotoğrafımı gördüğümde her zaman bir daha yan yana gelebilir miyiz diye düşünüyordum. O hayal gerçek oldu.

Cumhurbaşkanımız fotoğrafı gördüğünde çok şaşırdı. ‘Bu sen misin?’ diye sordu. ‘Daha önce fotoğrafı neden ulaştırmadınız’ dedi. Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na sporcumuzla irtibatı kesmeyelim dedi. Unutulmayacak çok güzel bir gün yaşadım” dedi.
19 Şubat 2021 / ÖZGÜR İFADE

Tema Tasarım |