Ana Sayfa Dünya, Gündem, Türkiye 22 Mart 2021

Yunanistan’dan flaş Türkiye kararı! Bu sabah 06.00’da başladı…

Koronavirüs kapsamında uçuşlarda kısıtlamalara giden Yunanistan bu sabah 06.00’da Türkiye’den gelen doğrudan uçuşlarda kısıtlamaları kaldırdığını açıkladı. Yunanistan’da…

Koronavirüs kapsamında uçuşlarda kısıtlamalara giden Yunanistan bu sabah 06.00’da Türkiye’den gelen doğrudan uçuşlarda kısıtlamaları kaldırdığını açıkladı.

Yunanistan’da yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yayılmasının önlenmesi amacıyla Türkiye ile doğrudan uçuşlara getirilen kısıtlamaların kaldırıldığı bildirildi.

Yunanistan Sivil Havacılık Otoritesi tarafından yapılan açıklamada, bu sabah saat 06.00’da son bulan Türkiye ile uçuş kısıtlamalarının uzatılmaması kararı alındığı belirtildi.

Aşı pasaportunda önemli gelişme
Buna göre, Avrupa Birliği (AB) vatandaşları ve Yunanistan’da ikamet izni bulunan Türk vatandaşları Türkiye ile Yunanistan arasında karşılıklı seyahat edebilecek.

Yolcuların ülkeye girişte hava limanında son 72 saat içinde alınmış negatif sonuçlu PCR testi sunmasının zorunlu olduğu belirtilen açıklamada, gelecek yolcuların 7 gün süreyle karantinada kalacağı belirtildi./ Hürriyet
22 Mart 2021/  Özgür İfade

Google News XX Sitesi


Tema Tasarım |