ALİ KILIÇ MALTEPE HALKININ 2 MİLYON LİRASINI HİÇ ETTİ

ÖZEL HABER 10.01.2024 - 20:28, Güncelleme: 10.01.2024 - 20:28 14564+ kez okundu.
 

ALİ KILIÇ MALTEPE HALKININ 2 MİLYON LİRASINI HİÇ ETTİ

Maltepe Halkının 2 Milyon Lirasını 4 Hurda Otobüse Verip HİÇ Eden Ali Kılıç'ı Siyasette HİÇ Etmek Tüm Maltepelilerin Asli Görevidir.

 Abidin Sarı CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılınç’ın aldırdığı hurda otobüsler Maltepe Girne mahallesinde bulunan garajında çürümeye terk edildi. CHP’li Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç; Gezici Kütüphane yapacağım iddiasıyla “Maltepenin on sekiz mahallesinde yaşayan öğrencilerimize kültür hizmeti vereceğiz” diyerek tedavülden kalkmış çok eski, arızalı, üstüne üstlük çekme belgeli (Trafikten men edilmiş) 4 adet hurda otobüs satın almıştı. Hurda otobüsler yine binlerce lira harcanarak giydirilmiş boyanmıştı. Vaat edilen Kütüphane için binlerce kitap satın alinmış; ancak yürümeyen otobüsler  4 yıl belediyenin Girne mahallesinde ki garaj da çürümeye bırakıldı. Çalışmayan arızalı otobüsler tepkilerin büyümesi üzerine Ali Kılıç belediyeciliği tarafından sessiz sedasız bulundukları garajda yok edildiler. Satıldı mı? Kaç paraya satıldı? Maltepe halkının zararı ne kadar oldu? Hesap verdikleri iddiasında ki Ali Kılıç belediyeciliği Maltepe halkına ve Türkiye kamuoyuna bir açıklama yapma gereği duymadı. Sorgulayan Maltepelilere de cevap vermedi. Çiçeği burnunda ki Chp yeni Genel başkanı da Kemal Kılıçdaroğlu gibi GÖRMEDİM DUYMADIM BİLMİYORUM tiyatrosunu mu oynar onu da bekleyip göreceğiz. 10 Ocak 2024 
Maltepe Halkının 2 Milyon Lirasını 4 Hurda Otobüse Verip HİÇ Eden Ali Kılıç'ı Siyasette HİÇ Etmek Tüm Maltepelilerin Asli Görevidir.

 Abidin Sarı

CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılınç’ın aldırdığı hurda otobüsler Maltepe Girne mahallesinde bulunan garajında çürümeye terk edildi.

CHP’li Maltepe belediye başkanı Ali Kılıç; Gezici Kütüphane yapacağım iddiasıyla “Maltepenin on sekiz mahallesinde yaşayan öğrencilerimize kültür hizmeti vereceğiz” diyerek tedavülden kalkmış çok eski, arızalı, üstüne üstlük çekme belgeli (Trafikten men edilmiş) 4 adet hurda otobüs satın almıştı.

Hurda otobüsler yine binlerce lira harcanarak giydirilmiş boyanmıştı. Vaat edilen Kütüphane için binlerce kitap satın alinmış; ancak yürümeyen otobüsler  4 yıl belediyenin Girne mahallesinde ki garaj da çürümeye bırakıldı.

Çalışmayan arızalı otobüsler tepkilerin büyümesi üzerine Ali Kılıç belediyeciliği tarafından sessiz sedasız bulundukları garajda yok edildiler.
Satıldı mı? Kaç paraya satıldı? Maltepe halkının zararı ne kadar oldu?

Hesap verdikleri iddiasında ki Ali Kılıç belediyeciliği Maltepe halkına ve Türkiye kamuoyuna bir açıklama yapma gereği duymadı. Sorgulayan Maltepelilere de cevap vermedi.

Çiçeği burnunda ki Chp yeni Genel başkanı da Kemal Kılıçdaroğlu gibi GÖRMEDİM DUYMADIM BİLMİYORUM tiyatrosunu mu oynar onu da bekleyip göreceğiz.
10 Ocak 2024 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.