Ali Rıza Yıldız Beykoz'un Nabzını Tutmaya Devam Ediyor.

ÖZEL HABER 16.05.2024 - 21:09, Güncelleme: 17.05.2024 - 13:44 14367 kez okundu.
 

Ali Rıza Yıldız Beykoz'un Nabzını Tutmaya Devam Ediyor.

Usulsüzlüklere Karşı Çıkan Şaban Tören, İlçe Başkanının Hedefi Oldu’’ başlıklı haberi okunma rekoru kırdı.

Özgür İfade Gazetesi ve Flash Haber  Yayın kurulu başkanımız Ali Rıza Yıldız'ın Beykoz ve Şaban Tören ile ilgili ‘’Usulsüzlüklere karşı Çıkan Şaban Tören   İlçe Başkanının Hedefi Oldu’’ başlıklı haberi okunma rekoru kırdı. Şaban Tören ve Mahir taştan ile ilgili kıyameti koparacak ikinci dalga haber Özgür İfade Gazetemizin Web sitesinde yayınlayacağız.  Yayınlanan haberden sonra Tören ve Taştan için partili ve Beykozlular ne dedi özel röportajlar sizlere gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Ali Rıza Yıldız Beykoz'un nabzını tutmaya devam ediyor. İlgili haber: Usulsüzlüklere karşı Çıkan Şaban Tören İlçe Başkanının Hedefi Oldu’’
Usulsüzlüklere Karşı Çıkan Şaban Tören, İlçe Başkanının Hedefi Oldu’’ başlıklı haberi okunma rekoru kırdı.

Özgür İfade Gazetesi ve Flash Haber  Yayın kurulu başkanımız Ali Rıza Yıldız'ın Beykoz ve Şaban Tören ile ilgili ‘’Usulsüzlüklere karşı Çıkan Şaban Tören   İlçe Başkanının Hedefi Oldu’’ başlıklı haberi okunma rekoru kırdı.

Şaban Tören ve Mahir taştan ile ilgili kıyameti koparacak ikinci dalga haber Özgür İfade Gazetemizin Web sitesinde yayınlayacağız. 

Yayınlanan haberden sonra Tören ve Taştan için partili ve Beykozlular ne dedi özel röportajlar sizlere gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Ali Rıza Yıldız Beykoz'un nabzını tutmaya devam ediyor.

İlgili haber: Usulsüzlüklere karşı Çıkan Şaban Tören İlçe Başkanının Hedefi Oldu’’

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.