ALİ RIZA YILDIZ RESMİ DAVETLİ OLARAK AZERBAYCAN’DA

ÖZEL HABER 03.08.2023 - 21:19, Güncelleme: 03.08.2023 - 21:19 12538+ kez okundu.
 

ALİ RIZA YILDIZ RESMİ DAVETLİ OLARAK AZERBAYCAN’DA

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’ın önemli kuruluşlarından olan İSBAM’ın davetlisi olarak Azerbaycan’a gitti.

Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’da başta Bakü, Azerbaycan Büyük Millet Meclisi Başkanı, Ana Muhalefet Partisi Başkanı olmak üzere  Karabağ, Bakü, Şuşa, Gence, Yevlah, Nahçıvan illerini ziyaret etti.  Ali Rıza Yıldız İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgüzel ile de bir takım ziyaretlerde bulundu.  Azerbaycan'ın 3 önemli televizyon kanalının stüdyolarında da canlı haberlere konuk olan Ali Rıza Yıldız gündem ile ilgili görüş bildirdi ve canlı yayınlarda röportajlar yaptı Azerbaycan ve Türk medyasının kardeşliği, dostluğu, gönül birliği sayesinde çok verimli görüşmeler gerçekleştirildi. Eylül ayında Azerbaycan'a bir ziyaret daha  gerçekleştirilmesi, ayrıca Azerbaycanlı ekiplerin de Türkiye'ye  İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonunun misafiri olarak gelmesi karara bağlandı. Ali Rıza Yıldız Türk ve Azerbaycan medyalarının bundan sonra birlikte hareket edeceği ve işbirliği içinde olması konusunda karar alındığını söyledi. Ayrıca Türkiye'de ve Azerbaycan'da birer temsilciliğin açılması kararlaştırıldığının müjdesini verdi.
İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Kurucu Başkanı Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’ın önemli kuruluşlarından olan İSBAM’ın davetlisi olarak Azerbaycan’a gitti.

Ali Rıza Yıldız Azerbaycan’da başta Bakü, Azerbaycan Büyük Millet Meclisi Başkanı, Ana Muhalefet Partisi Başkanı olmak üzere  Karabağ, Bakü, Şuşa, Gence, Yevlah, Nahçıvan illerini ziyaret etti. 

Ali Rıza Yıldız İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgüzel ile de bir takım ziyaretlerde bulundu. 
Azerbaycan'ın 3 önemli televizyon kanalının stüdyolarında da canlı haberlere konuk olan Ali Rıza Yıldız gündem ile ilgili görüş bildirdi ve canlı yayınlarda röportajlar yaptı
Azerbaycan ve Türk medyasının kardeşliği, dostluğu, gönül birliği sayesinde çok verimli görüşmeler gerçekleştirildi. Eylül ayında Azerbaycan'a bir ziyaret daha  gerçekleştirilmesi, ayrıca Azerbaycanlı ekiplerin de Türkiye'ye  İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonunun misafiri olarak gelmesi karara bağlandı.

Ali Rıza Yıldız Türk ve Azerbaycan medyalarının bundan sonra birlikte hareket edeceği ve işbirliği içinde olması konusunda karar alındığını söyledi. Ayrıca Türkiye'de ve Azerbaycan'da birer temsilciliğin açılması kararlaştırıldığının müjdesini verdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.