Ankara Dayanışma Derneği CHP Çankaya (A)Adaylarına Destek Mesajı Yayınladı

ÖZEL HABER 29.01.2024 - 22:13, Güncelleme: 29.01.2024 - 23:18 16245+ kez okundu.
 

Ankara Dayanışma Derneği CHP Çankaya (A)Adaylarına Destek Mesajı Yayınladı

Adaylık başvurusunda bulunan 16 Aday Adayı Çankaya’da Genel Başkan Özgür Özel’in avukatı Hüseyin Can Güner ile MYK üyesi Gül Çiftçi’nin isimlerinin gündeme gelmesine tepki göstererek bir açıklama yayınladılar. 16 kişi tarafından imzalanan açıklamaya destekler artarak devam ediyor.

CHP Çankaya Aday Adaylarına bir destekte Ankara Dayanışma Derneğinden geldi. Ankara Dayanışma Derneği yayınladığı bir açıklamayla ‘’Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Çankaya ilçesinin Belediye Başkan aday adayı arkadaşlarımızın parti içi demokrasinin işletilmesi için basın ve medyada yer alan açıklamalarını Ankara Dayanışma Derneği olarak destekliyoruz’’ ifadelerine yer verdi. Dernek Başkanı Yusuf Şahin’in imzasıyla yapılan açıklamada ‘’ Parti içi demokrasi ve yerelde iktidar olmak adına, bireyselliği dışlayarak imzalarıyla ilkesel duruşlarını gösteren arkadaşlarımızı demokratik tavır ve tutumlarından dolayı kutluyoruz. Her zaman ve her koşulda parti içi demokrasiyi savunan, ilkeselliği öne çıkaran, bu doğrultuda hareket eden, partililerimizi yalnız  bırakmayacağımızı belirtiyoruz’’ifadeleriyle destek verildi. Açıklamanın tam metni: KAMUOYUNA DUYURU Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Çankaya ilçesinin Belediye Başkan aday adayı arkadaşlarımızın parti içi demokrasinin işletilmesi için basın ve medyada yer alan açıklamalarını Ankara Dayanışma Derneği olarak destekliyoruz. Parti içi demokrasi ve yerelde iktidar olmak adına, bireyselliği dışlayarak imzalarıyla ilkesel duruşlarını gösteren arkadaşlarımızı demokratik tavır ve tutumlarından dolayı kutluyoruz. Her zaman ve her koşulda parti içi demokrasiyi savunan, ilkeselliği öne çıkaran, bu doğrultuda hareket eden, partililerimizi yalnız  bırakmayacağımızı belirtiyoruz. Partimizin genel Baskanı, MYK üyeleri ve Parti Meclisi Üyelerinin; Parti mevzuatını da dikkate alarak, Çankaya Belediye Başkan aday adayı arkadaşlarımızın isteklerini dikkate almalarını  bekliyoruz. Arkadaşlarımızın isteklerinin gerçekleşmesinin, partimiz üyelerine, demokratik kitle örgütlerine, toplumun büyük bölümüne umut vereceğini ve  heyecan yaratacağını ifade ediyoruz. Saygılarımızla. Ankara Dayanışma Derneği adına Başkan Yusuf Şahin.
Adaylık başvurusunda bulunan 16 Aday Adayı Çankaya’da Genel Başkan Özgür Özel’in avukatı Hüseyin Can Güner ile MYK üyesi Gül Çiftçi’nin isimlerinin gündeme gelmesine tepki göstererek bir açıklama yayınladılar. 16 kişi tarafından imzalanan açıklamaya destekler artarak devam ediyor.

CHP Çankaya Aday Adaylarına bir destekte Ankara Dayanışma Derneğinden geldi. Ankara Dayanışma Derneği yayınladığı bir açıklamayla ‘’Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Çankaya ilçesinin Belediye Başkan aday adayı arkadaşlarımızın parti içi demokrasinin işletilmesi için basın ve medyada yer alan açıklamalarını Ankara Dayanışma Derneği olarak destekliyoruz’’ ifadelerine yer verdi. Dernek Başkanı Yusuf Şahin’in imzasıyla yapılan açıklamada

‘’ Parti içi demokrasi ve yerelde iktidar olmak adına, bireyselliği dışlayarak imzalarıyla ilkesel duruşlarını gösteren arkadaşlarımızı demokratik tavır ve tutumlarından dolayı kutluyoruz.

Her zaman ve her koşulda parti içi demokrasiyi savunan, ilkeselliği öne çıkaran, bu doğrultuda hareket eden, partililerimizi yalnız  bırakmayacağımızı belirtiyoruz’’ifadeleriyle destek verildi.

Açıklamanın tam metni:

KAMUOYUNA DUYURU

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Çankaya ilçesinin Belediye Başkan aday adayı arkadaşlarımızın parti içi demokrasinin işletilmesi için basın ve medyada yer alan açıklamalarını Ankara Dayanışma Derneği olarak destekliyoruz.

Parti içi demokrasi ve yerelde iktidar olmak adına, bireyselliği dışlayarak imzalarıyla ilkesel duruşlarını gösteren arkadaşlarımızı demokratik tavır ve tutumlarından dolayı kutluyoruz.

Her zaman ve her koşulda parti içi demokrasiyi savunan, ilkeselliği öne çıkaran, bu doğrultuda hareket eden, partililerimizi yalnız  bırakmayacağımızı belirtiyoruz.

Partimizin genel Baskanı, MYK üyeleri ve Parti Meclisi Üyelerinin; Parti mevzuatını da dikkate alarak, Çankaya Belediye Başkan aday adayı arkadaşlarımızın isteklerini dikkate almalarını  bekliyoruz.

Arkadaşlarımızın isteklerinin gerçekleşmesinin, partimiz üyelerine, demokratik kitle örgütlerine, toplumun büyük bölümüne umut vereceğini ve  heyecan yaratacağını ifade ediyoruz.

Saygılarımızla.

Ankara Dayanışma Derneği adına

Başkan Yusuf Şahin.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.