Ardahanlı Antrenör Mert Murat Kaya’nın başarısı.

SPOR 01.06.2024 - 22:17, Güncelleme: 01.06.2024 - 22:17 9696+ kez okundu.
 

Ardahanlı Antrenör Mert Murat Kaya’nın başarısı.

Koza Atletik Spor Kulübü İstanbul Şampiyonu Oldu!

Yaşar Geler 5 sezondur aktif bir şekilde genç sporcuları yetiştiren Koza Atletik Spor Kulübü " Gelişim Ligi Voleybol Genç Takımı ile İstanbul Şampiyonu" oldu. Antrenörleri Mert Murat Kaya'nın takımına güveni ile birlikte genç sporcularımız 50. Yıl Deniz Esin Duy Spor Salonu’nda oynadıkları maçta takım ruhunu tüm seyircilere hissettirdiler. Geçen sezon Yıldız Takım Anadolu Bölge Şampiyonluğunu kazanan takım, bu seneki zaferleriyle başarılarına başarı kattılar. Koza Atletik Spor Kulübü yeni sezonda da başarılara adım atmak için Kartal ve Tuzla şubelerinde çalışmalarını sürdürüyor.  Yeni şampiyonlar alanında profesyonel antrenörler ile her daim çalışmaya hazır.
Koza Atletik Spor Kulübü İstanbul Şampiyonu Oldu!

Yaşar Geler

5 sezondur aktif bir şekilde genç sporcuları yetiştiren Koza Atletik Spor Kulübü " Gelişim Ligi Voleybol Genç Takımı ile İstanbul Şampiyonu" oldu. Antrenörleri Mert Murat Kaya'nın takımına güveni ile birlikte genç sporcularımız 50. Yıl Deniz Esin Duy Spor Salonu’nda oynadıkları maçta takım ruhunu tüm seyircilere hissettirdiler.

Geçen sezon Yıldız Takım Anadolu Bölge Şampiyonluğunu kazanan takım, bu seneki zaferleriyle başarılarına başarı kattılar. Koza Atletik Spor Kulübü yeni sezonda da başarılara adım atmak için Kartal ve Tuzla şubelerinde çalışmalarını sürdürüyor.  Yeni şampiyonlar alanında profesyonel antrenörler ile her daim çalışmaya hazır.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.