Ataşehir mi? Maltepe mi? Onursal Adıgüzel’in İsmi Hangi İlçe İçin Açıklanacak?

ÖZEL HABER 09.01.2024 - 14:47, Güncelleme: 09.01.2024 - 14:47 7356+ kez okundu.
 

Ataşehir mi? Maltepe mi? Onursal Adıgüzel’in İsmi Hangi İlçe İçin Açıklanacak?

Adayları açıklanmayan az sayıda iki ilçe Ataşehir ve Maltepe. Onursal Adıgüzel’in isminin bu iki önemli ilçeden birisi için kontenjandan aday olarak düşünüldüğü öğrenildi.

Yaklaşan yerel seçimlerle kulis bilgilerinin hızla yayıldığı bu günlerde İstanbul’un önemli iki ilçesinin Belediye Başkan Adayları CHP tarfından henüz açıklanmadı. Aday olarak açıklanacak isim merakla beklenirken sızan kulis bilgilerine göre Ataşehir ve Maltepe için aday olarak Onursal Adıgüzel’in ismini geçiyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından da desteklenen Onursal Adıgüzel’in adının Ataşehir veya Maltepe ilçeleri için kontenjandan aday gösterilmesi ihtimalinin oldukça yüksek olduğu söyleniyor. Partililer ise Onursal Adıgüzel’in adaylığının, CHP için seçimi kazanma ihtimalini oldukça yükseteceğini söylüyor. Onursal Adıgüzel Kimdir: Onursal Adıgüzel, çeşitli özel sektör firmalarında Endüstri Mühendisi ve yönetici olarak görev yaptı. Eylül 2010 ile Ocak 2011 tarihleri arasında Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları MYK üyesi oldu, Adıgüzel, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 34. Olağan Kurultay’da, 18. Olağanüstü Kurultay’da ve 36. Olağan Kurultay’da Parti Meclisi üyeliğine seçildi. 24, 25,26 ve 27. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Şubat 2018’den bu yana CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını yürüttü. 26. Yasama döneminde TBMMAB Uyum Komisyonu, Türkiye-Ab Karma Parlamento Komisyonu, Çevre Komisyonu ve CHP Kadın Çocuk Hak ve İhlalleri İnceleme ve İzleme Komisyonu Üyeliği yaptı. Endüstri Mühendisi olan Onursal Adıgüzel iyi düzeyde İngilizce biliyor.
Adayları açıklanmayan az sayıda iki ilçe Ataşehir ve Maltepe. Onursal Adıgüzel’in isminin bu iki önemli ilçeden birisi için kontenjandan aday olarak düşünüldüğü öğrenildi.

Yaklaşan yerel seçimlerle kulis bilgilerinin hızla yayıldığı bu günlerde İstanbul’un önemli iki ilçesinin Belediye Başkan Adayları CHP tarfından henüz açıklanmadı. Aday olarak açıklanacak isim merakla beklenirken sızan kulis bilgilerine göre Ataşehir ve Maltepe için aday olarak Onursal Adıgüzel’in ismini geçiyor.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından da desteklenen Onursal Adıgüzel’in adının Ataşehir veya Maltepe ilçeleri için kontenjandan aday gösterilmesi ihtimalinin oldukça yüksek olduğu söyleniyor.
Partililer ise Onursal Adıgüzel’in adaylığının, CHP için seçimi kazanma ihtimalini oldukça yükseteceğini söylüyor.
Onursal Adıgüzel Kimdir:
Onursal Adıgüzel, çeşitli özel sektör firmalarında Endüstri Mühendisi ve yönetici olarak görev yaptı. Eylül 2010 ile Ocak 2011 tarihleri arasında Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları MYK üyesi oldu, Adıgüzel, Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 34. Olağan Kurultay’da, 18. Olağanüstü Kurultay’da ve 36. Olağan Kurultay’da Parti Meclisi üyeliğine seçildi.
24, 25,26 ve 27. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. Şubat 2018’den bu yana CHP Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını yürüttü. 26. Yasama döneminde TBMMAB Uyum Komisyonu, Türkiye-Ab Karma Parlamento Komisyonu, Çevre Komisyonu ve CHP Kadın Çocuk Hak ve İhlalleri İnceleme ve İzleme Komisyonu Üyeliği yaptı. Endüstri Mühendisi olan Onursal Adıgüzel iyi düzeyde İngilizce biliyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.