BELEDİYEDEN CEMEVİNE EKONOMİK TERÖR!

ÖZEL HABER 30.08.2023 - 16:37, Güncelleme: 30.08.2023 - 16:47 13663+ kez okundu.
 

BELEDİYEDEN CEMEVİNE EKONOMİK TERÖR!

Paramla döverim, diz çöktürürüm, inim inim inletirim, ezer geçerim, dünyayı dar ederim, teslim alırım, yok ederim

Bu günlerde bu aşağılık anlayış istanbul Maltepe de vücut buldu. İlçede chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun zorbalıkla belediye başkanı yaptığı hemşehrisi ve manevi oglu Ali Kılıç'ın ilçede ki tek Cemevine 9 yıldır entrikalarla, tezgahlarla, fetö vari kumpaslarla ele geçirmeye çalışmasının ve Cemevi binasını belediye malı yapma hezeyanlarının son halkası insanın kanını donduran cinsinden. Maltepe Alevilerinin 2 kez Ankara’ya CHP genel merkezine gidip adeta dilenci gibi chp kapısında Alevilik dilenip; haşmetmahapları Kılıçdaroğlu’na ilçede ki belediyesinin namussuzluğu aktarılmasına rağmen haşmetnahapları kılını kıpırdatmamış ve yapılan şerefsizlikleri adeta onaylayarak Ali Kılıç'a her fırsatta destek verdi. Bu gün gelinen noktada Aleviliğin ve Alevilerin gizli husumetçisi CHP (1925 de 677 sayilı kanunla Aleviliği yasaklamışlardı; bu dönemde gizli yürütülen Cemlere baskınlar yapılıp Dedeler ve Alevi canlar tutuklanmıştı; Dedeler saklaması kolay diye bu dönemde CURA sazı ibabetlerde yoğun şekilde kullanmışlardı. Aleviler Cem İbabetlerini 1954 de Demokrat Parti iktidarında Menderes tarafindan 677 sayılı faşist kanunda yapılan düzenlemenin sonucunda tekrar Cemleri yapmaya başlayabildiler) belediyesi Cemevinin banka hesaplarına haciz koydurarak; ele geçiremediği Cem evini ekonomik çöküntüye uğratarak emeline ulaşmaya çalışıyor. Tabiri caiz ise bir EKONOMİK TERÖRİSTLİK yapan Tunçeli'li Ali Kılıç isminde ki zata CHP genel başkanı SÖZDE Alevi Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP ideolojisinin yerel ve genel merkez kanallarından tepki gösterilmemesi de gösteriyor ki bu teröristlik genel merkez onaylı ve desteklidir. Sadece bu da değil sözüm ona Alevi kurumları da bu yaşanan şerefsizliğe karşı GÖRMEDİM-DUYMADIM-BİLMİYORUM 3 maymun tiyatrosunu oynarken Alevi toplumunun büyük kesimi de particilik oyununun figüranlığı gereği ses çıkarmadı. Özellikle de Maltepe özelinde oğlu, kızı, gelini, damadı belediyeden nemalanan çıkar ve menfaat dünyasının nemrutları aynı 3 maymun tiyatrosunu oynamakla kalmayıp belediyenin bu haciz faşistliğine destek bile verenler görülüyor. TESLİM ALAMAZSINIZ! Alevi toplumunun bir bireyi ve haksızlık karşısında susmayan bir Kızılbaş olarak bu teröristlere karşı bir günlük kazancımı (1000 lira) Maltepe Cem evimize göndereceğim. Temennim ve olması gereken her ahlaklı bireyin ve insanim diyenin bu dayanışmayı sergilemesi ve paranın gücü ile her seyi ve herkesi ele geçire bilecegini zanneden faşist zihniyetlere okkalı bir cevap olarak bu tavrı sergilemeleri. Maltepe Cemevi İletişim telefonu: 0216 427 41 42 NOT: Ali Kılıç'ın bu (30 Ağustos Zafer Bayramından bir kaç gün önce) ve benzeri entrikaları, tezgah ve kumpasları sürekli ÖZEL günlerde tertiplemesi manidardır. Özellikle CHP taraftarlarının bu ayrıntıya kafa yormaları gerek. Maltepe'li Abidin SARI 29 Ağustos 2023    
Paramla döverim, diz çöktürürüm, inim inim inletirim, ezer geçerim, dünyayı dar ederim, teslim alırım, yok ederim

Bu günlerde bu aşağılık anlayış istanbul Maltepe de vücut buldu. İlçede chp genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun zorbalıkla belediye başkanı yaptığı hemşehrisi ve manevi oglu Ali Kılıç'ın ilçede ki tek Cemevine 9 yıldır entrikalarla, tezgahlarla, fetö vari kumpaslarla ele geçirmeye çalışmasının ve Cemevi binasını belediye malı yapma hezeyanlarının son halkası insanın kanını donduran cinsinden.

Maltepe Alevilerinin 2 kez Ankara’ya CHP genel merkezine gidip adeta dilenci gibi chp kapısında Alevilik dilenip; haşmetmahapları Kılıçdaroğlu’na ilçede ki belediyesinin namussuzluğu aktarılmasına rağmen haşmetnahapları kılını kıpırdatmamış ve yapılan şerefsizlikleri adeta onaylayarak Ali Kılıç'a her fırsatta destek verdi.

Bu gün gelinen noktada Aleviliğin ve Alevilerin gizli husumetçisi CHP (1925 de 677 sayilı kanunla Aleviliği yasaklamışlardı; bu dönemde gizli yürütülen Cemlere baskınlar yapılıp Dedeler ve Alevi canlar tutuklanmıştı; Dedeler saklaması kolay diye bu dönemde CURA sazı ibabetlerde yoğun şekilde kullanmışlardı. Aleviler Cem İbabetlerini 1954 de Demokrat Parti iktidarında Menderes tarafindan 677 sayılı faşist kanunda yapılan düzenlemenin sonucunda tekrar Cemleri yapmaya başlayabildiler) belediyesi Cemevinin banka hesaplarına haciz koydurarak; ele geçiremediği Cem evini ekonomik çöküntüye uğratarak emeline ulaşmaya çalışıyor.

Tabiri caiz ise bir EKONOMİK TERÖRİSTLİK yapan Tunçeli'li Ali Kılıç isminde ki zata CHP genel başkanı SÖZDE Alevi Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP ideolojisinin yerel ve genel merkez kanallarından tepki gösterilmemesi de gösteriyor ki bu teröristlik genel merkez onaylı ve desteklidir. Sadece bu da değil sözüm ona Alevi kurumları da bu yaşanan şerefsizliğe karşı GÖRMEDİM-DUYMADIM-BİLMİYORUM 3 maymun tiyatrosunu oynarken Alevi toplumunun büyük kesimi de particilik oyununun figüranlığı gereği ses çıkarmadı. Özellikle de Maltepe özelinde oğlu, kızı, gelini, damadı belediyeden nemalanan çıkar ve menfaat dünyasının nemrutları aynı 3 maymun tiyatrosunu oynamakla kalmayıp belediyenin bu haciz faşistliğine destek bile verenler görülüyor.

TESLİM ALAMAZSINIZ!

Alevi toplumunun bir bireyi ve haksızlık karşısında susmayan bir Kızılbaş olarak bu teröristlere karşı bir günlük kazancımı (1000 lira) Maltepe Cem evimize göndereceğim. Temennim ve olması gereken her ahlaklı bireyin ve insanim diyenin bu dayanışmayı sergilemesi ve paranın gücü ile her seyi ve herkesi ele geçire bilecegini zanneden faşist zihniyetlere okkalı bir cevap olarak bu tavrı sergilemeleri.

Maltepe Cemevi İletişim telefonu: 0216 427 41 42

NOT: Ali Kılıç'ın bu (30 Ağustos Zafer Bayramından bir kaç gün önce) ve benzeri entrikaları, tezgah ve kumpasları sürekli ÖZEL günlerde tertiplemesi manidardır. Özellikle CHP taraftarlarının bu ayrıntıya kafa yormaları gerek.

Maltepe'li Abidin SARI

29 Ağustos 2023

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.