CHP BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE ZULÜM

ÖZEL HABER 09.10.2023 - 20:18, Güncelleme: 09.10.2023 - 20:22 10896+ kez okundu.
 

CHP BELEDİYESİNDEN ÖĞRENCİLERE ZULÜM

'2022'den 2023'e Değişen Birşey Yok'. Yüksek öğrenim için şehre gelen öğrencilere belediye zulmü geçtiğimiz 2022 yılı gibi devam ediyor.

Abidin Sarı Kırklareli’de Öğrencilere ‘39 Kart’ çilesi Kırklareli’de Toplu Ulaşım Sistemi’nde kullanılan indirimli ’39 Kart’ başvurularının başlamasıyla birlikte öğrenciler, Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü önünde kart çıkarmak için kuyruk oluşturdu. Kırklareli’de toplu taşıma araçlarında indirimli "39 Kart" işlemleri için Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne gelen öğrenciler, saatlerce uzun kuyruklarda bekleyişlerini sürdürdü. Öğrenciler, ’39 Kart’ için istenen fotoğraf, öğrenci belgesi, kimlik fotokopisi gibi belgelerini tamamladıktan sonra Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne gelerek kart başvurusu yapabiliyor. Hafta sonunda şehre gelmeye başlayan öğrenciller eğitimin başlayacağı Pazartesi günü özellikle kaldıkları yurtlardan üniversiteye gide bilmek için kullandikları tek ulaşım aracı olan belediye toplu taşıma araçlarına bine bilecekleri 'Belediye 39 Kart' alamadıkları için geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine mağdur oldular. HAFTA SONU KART HİZMETLERİ KAPALI Hafta sonu için hiç bir önlem almayan Kırlareli belediyesi kart işlemleri için iki memuru görevlendirip cumartesi pazar günleri bu sorunu çözmeyi iki yıldır akıl edemiyor. Cumartesi Pazar için bir çözüm üretmekten aciz belediyenin eğitimin başladığı pazartesi için hiç bir önlem almaması şaşkınlıkla karşılandı.  2023 TÜRKİYE'SİNE YAKIŞMADI Sabah saatlerin de okullarına gide bilmek için kaos yaşayan öğrenciler kart başvurusu için gittikleri brlediye biriminde saatlerce uzun kuyruklarda sıra beklediler. DUYARSIZLIK PES DEDİRTTİ Aciz bir belediyecilik örneği sergileyen ve şehre gelen misafir öğrencilere duyarsızlık gösteren Kırklareli Belediye başkanı sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu kınadığımızı buradan belirtiyoruz. Sayın başkan şehrinize gelen öğrencilere karşı neden duyarsızsınız,  cumartesi pazar kart işlemleri için ilgili birimi açık tutarak neden çözüm üretmediniz, Hiç bir şey yapamadınız pazartesi salı iki gün toplu taşımayı ücretsiz yapsaydınız öğrencilere bu kaosu yaşatmasaydınız ne olurdu! Belediye batar mıydı?
'2022'den 2023'e Değişen Birşey Yok'. Yüksek öğrenim için şehre gelen öğrencilere belediye zulmü geçtiğimiz 2022 yılı gibi devam ediyor.

Abidin Sarı
Kırklareli’de Öğrencilere ‘39 Kart’ çilesi
Kırklareli’de Toplu Ulaşım Sistemi’nde kullanılan indirimli ’39 Kart’ başvurularının başlamasıyla birlikte öğrenciler, Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü önünde kart çıkarmak için kuyruk oluşturdu.
Kırklareli’de toplu taşıma araçlarında indirimli "39 Kart" işlemleri için Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne gelen öğrenciler, saatlerce uzun kuyruklarda bekleyişlerini sürdürdü. Öğrenciler, ’39 Kart’ için istenen fotoğraf, öğrenci belgesi, kimlik fotokopisi gibi belgelerini tamamladıktan sonra Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne gelerek kart başvurusu yapabiliyor.

Hafta sonunda şehre gelmeye başlayan öğrenciller eğitimin başlayacağı Pazartesi günü özellikle kaldıkları yurtlardan üniversiteye gide bilmek için kullandikları tek ulaşım aracı olan belediye toplu taşıma araçlarına bine bilecekleri 'Belediye 39 Kart' alamadıkları için geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine mağdur oldular.

HAFTA SONU KART HİZMETLERİ KAPALI
Hafta sonu için hiç bir önlem almayan Kırlareli belediyesi kart işlemleri için iki memuru görevlendirip cumartesi pazar günleri bu sorunu çözmeyi iki yıldır akıl edemiyor. Cumartesi Pazar için bir çözüm üretmekten aciz belediyenin eğitimin başladığı pazartesi için hiç bir önlem almaması şaşkınlıkla karşılandı. 

2023 TÜRKİYE'SİNE YAKIŞMADI
Sabah saatlerin de okullarına gide bilmek için kaos yaşayan öğrenciler kart başvurusu için gittikleri brlediye biriminde saatlerce uzun kuyruklarda sıra beklediler.

DUYARSIZLIK PES DEDİRTTİ
Aciz bir belediyecilik örneği sergileyen ve şehre gelen misafir öğrencilere duyarsızlık gösteren Kırklareli Belediye başkanı sayın Mehmet Siyam Kesimoğlu'nu kınadığımızı buradan belirtiyoruz.
Sayın başkan şehrinize gelen öğrencilere karşı neden duyarsızsınız, 
cumartesi pazar kart işlemleri için ilgili birimi açık tutarak neden çözüm üretmediniz,
Hiç bir şey yapamadınız pazartesi salı iki gün toplu taşımayı ücretsiz yapsaydınız öğrencilere bu kaosu yaşatmasaydınız ne olurdu!
Belediye batar mıydı?

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.