CHP Gömeç İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısında Seçim Sonuçlarını Değerlendirildii.

ÖZEL HABER 13.05.2024 - 13:54, Güncelleme: 13.05.2024 - 13:54 9204 kez okundu.
 

CHP Gömeç İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısında Seçim Sonuçlarını Değerlendirildii.

Cumhuriyet Halk Partisi Gömeç İlçe Başkanlığı 10.05. 2024 tarihinde Danışma Kurulu Toplantısı düzenledi.

Mehmet Can Şadioğlu Toplantıya Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı ile il Başkanı ve örgüt emekçilerin katılımıyla başladı. Toplantıda Dia gösterisiyle geçmiş seçim sonuçlarının yıllar itibarıyla karşılaştırmalı değerlendirmesi yapıldı. Daha sonra il ve ilçe başkanları ile milletvekili Serkan Sarı ve örgüt emekçiler söz alarak konuşmalar yaptı. Yapılan konuşmalarda genel olarak Cumhuriyetimizi 100. yıla taşıyan örgütümüzün temelini oluşturan kadınlar ile gençlerin büyük mücadelesi ve çabasıyla Türkiye de birinci parti yapılarak yerelde iktidara getirildiğine dikkat çekildi. CHP örgütü olarak bu süreçte mücadele verirken Tam Bağımsız Türkiye şiarıyla hareket ederek halkımızı ayırmadan yalan bilgilerle değil gerçekçi donelerle halka giderek mücadelemize devam ettik ve kazandık. AKP’nin şımarık davranışlarının aksine, örgütün emeklerine saygı duyarak birlikte mütevazı bir şekilde hareket ederek, yok sayılan dışlanan ve ötekileştirilen yurttaşlarımızın, emekçilerin, emeklilerin ve öğretmenlerin haklarını savunmak için mücadele etmeliyiz. Tam bağımsız Türkiye için mücadele edelim sokak buna hazır biz kazanacağız onlar gidecekler diyerek toplantı sona erdi.
Cumhuriyet Halk Partisi Gömeç İlçe Başkanlığı 10.05. 2024 tarihinde Danışma Kurulu Toplantısı düzenledi.

Mehmet Can Şadioğlu

Toplantıya Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı ile il Başkanı ve örgüt emekçilerin katılımıyla başladı. Toplantıda Dia gösterisiyle geçmiş seçim sonuçlarının yıllar itibarıyla karşılaştırmalı değerlendirmesi yapıldı.

Daha sonra il ve ilçe başkanları ile milletvekili Serkan Sarı ve örgüt emekçiler söz alarak konuşmalar yaptı. Yapılan konuşmalarda genel olarak Cumhuriyetimizi 100. yıla taşıyan örgütümüzün temelini oluşturan kadınlar ile gençlerin büyük mücadelesi ve çabasıyla Türkiye de birinci parti yapılarak yerelde iktidara getirildiğine dikkat çekildi.

CHP örgütü olarak bu süreçte mücadele verirken Tam Bağımsız Türkiye şiarıyla hareket ederek halkımızı ayırmadan yalan bilgilerle değil gerçekçi donelerle halka giderek mücadelemize devam ettik ve kazandık. AKP’nin şımarık davranışlarının aksine, örgütün emeklerine saygı duyarak birlikte mütevazı bir şekilde hareket ederek, yok sayılan dışlanan ve ötekileştirilen yurttaşlarımızın, emekçilerin, emeklilerin ve öğretmenlerin haklarını savunmak için mücadele etmeliyiz. Tam bağımsız Türkiye için mücadele edelim sokak buna hazır biz kazanacağız onlar gidecekler diyerek toplantı sona erdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.