Datça'da eski başkandan tepki çeken sözler.

ÖZEL HABER 05.04.2024 - 12:52, Güncelleme: 05.04.2024 - 13:27 7364+ kez okundu.
 

Datça'da eski başkandan tepki çeken sözler.

Datça'da devir teslim töreninde eski başkan Gürsel Uçar'ın MHP adayı hakkında sözleri ilçede tepkiyle karşılanırken, konuyla ilgili partiden açıklama geldi.

Datça Belediyesi'nde devir teslim törenininde eski başkan Gürsel Uçar'ın sözleri ilçede tepkiyle karşılandı. CHP'den tekrar CHP'ye geçen belediyede eski başkan Abdullah Gürsel Uçar, ikinci sırada MHP adayı Feyzullah Gülada için  "Faşist" diyerek iyi ki kazanamadığını söyledi. Gürsel Uçar ayrıca belediyeye her aldığı personelin CHP'li olduğunu da belirtti. Bu konuşma ilçede tepki ile karşılanırken, CHP ilçe yönetimi Gürsel Uçar'ın bu sözlerinin partinin ve yeni yönetimin resmi görüşünü yansıtmadığı açıklamıştı. Datça Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP adayı Aytaç Kurt 7.325 oyla kazanırken, Cumhur İttifakı adayı MHP'li Feyzullah Gülada 6.218 oyla ikinci olmuştu. Seçilen Belediye Başkanı Aytaç Kurt bir açıklama yaparak Gürsel Uar'ın açıklamasını talihsiz olarak niteledi. Aytaç Kurt gerek mevcut personelini değerlendirirken, gerekse ilerde yapılacak işe alımlarında tek kriterin ''Liyakat'' olacağını söyledi. ,  Konuyla ilgili bir açıklama da CHP Datça İlçe Başkanı A.Sezai Öz'den gelirken Datçalılar eski başkan Gürsel Uçar'da da bir özür bekliyor.   Kaynak: Sedat Kaya
Datça'da devir teslim töreninde eski başkan Gürsel Uçar'ın MHP adayı hakkında sözleri ilçede tepkiyle karşılanırken, konuyla ilgili partiden açıklama geldi.

Datça Belediyesi'nde devir teslim törenininde eski başkan Gürsel Uçar'ın sözleri ilçede tepkiyle karşılandı.
CHP'den tekrar CHP'ye geçen belediyede eski başkan Abdullah Gürsel Uçar, ikinci sırada MHP adayı Feyzullah Gülada için  "Faşist" diyerek iyi ki kazanamadığını söyledi.
Gürsel Uçar ayrıca belediyeye her aldığı personelin CHP'li olduğunu da belirtti.
Bu konuşma ilçede tepki ile karşılanırken, CHP ilçe yönetimi Gürsel Uçar'ın bu sözlerinin partinin ve yeni yönetimin resmi görüşünü yansıtmadığı açıklamıştı.
Datça Belediye Başkanlığı seçimlerini CHP adayı Aytaç Kurt 7.325 oyla kazanırken, Cumhur İttifakı adayı MHP'li Feyzullah Gülada 6.218 oyla ikinci olmuştu.
Seçilen Belediye Başkanı Aytaç Kurt bir açıklama yaparak Gürsel Uar'ın açıklamasını talihsiz olarak niteledi. Aytaç Kurt gerek mevcut personelini değerlendirirken, gerekse ilerde yapılacak işe alımlarında tek kriterin ''Liyakat'' olacağını söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama da CHP Datça İlçe Başkanı A.Sezai Öz'den gelirken Datçalılar eski başkan Gürsel Uçar'da da bir özür bekliyor.  

Kaynak: Sedat Kaya

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.