Dikkat HIRSIZ yola çıktı! Sizin şehrinize de uğrayabilir.

ÖZEL HABER 19.10.2023 - 23:09, Güncelleme: 19.10.2023 - 23:09 8912+ kez okundu.
 

Dikkat HIRSIZ yola çıktı! Sizin şehrinize de uğrayabilir.

Yönetmenliğini Oğuz TİMORCİ nin yaptığı ve 22.Ekim Pazar Günü Prömiyerle perdelerini Türkan Saylan Kültür Merkezinde Her Hırsız Haydut Değildir oyunu ile açıyor.

Yönetmenliğini Oğuz TİMORCİ nin yaptığı ve 22.Ekim Pazar Günü Prömiyerle perdelerini Türkan Saylan Kültür Merkezinde Her Hırsız Haydut Değildir oyunu ile açıyor. Dikkat HIRSIZ yola çıktı! Sizin şehrinize de uğrayabilir. DARİO FO oyunu HIRSIZ izleyicisiyle buluşuyor. Konusu İtalya’da geçen hikâyede, hırsızlık çetesi mensubu olan Tornatti, bir politikacının evine soygun yapmak için girer. Bir anda ev sahipleri ve ahbaplarının arasında kalan Tornatti, şahit olduğu manzara karşısında ne yapacağını şaşırır ve buradan kurtulması, polisin elinden kurtulmaktan daha zordur. Saygılarımla, M. Oğuz TİMORCİ Tiyatro Sandık Genel Sanat Yönetmeni Yazan: DARIO FO Çeviren: Varlam Nikoladze Yöneten: M.Oğuz Timorci Ses, Işık: Tuncay Gündüz OYUNCULAR: Hakan Evran Dilek Nak                                                                                                                    Dilek Uyar Mutlu Akçay Aynur Koçak Oğuz Timorci Taner Ergun    
Yönetmenliğini Oğuz TİMORCİ nin yaptığı ve 22.Ekim Pazar Günü Prömiyerle perdelerini Türkan Saylan Kültür Merkezinde Her Hırsız Haydut Değildir oyunu ile açıyor.Yönetmenliğini Oğuz TİMORCİ nin yaptığı ve 22.Ekim Pazar Günü Prömiyerle perdelerini Türkan Saylan Kültür Merkezinde Her Hırsız Haydut Değildir oyunu ile açıyor.

Dikkat HIRSIZ yola çıktı! Sizin şehrinize de uğrayabilir.

DARİO FO oyunu HIRSIZ izleyicisiyle buluşuyor.

Konusu İtalya’da geçen hikâyede, hırsızlık çetesi mensubu olan Tornatti, bir politikacının evine soygun yapmak için girer. Bir anda ev sahipleri ve ahbaplarının arasında kalan Tornatti, şahit olduğu manzara karşısında ne yapacağını şaşırır ve buradan kurtulması, polisin elinden kurtulmaktan daha zordur.

Saygılarımla,

M. Oğuz TİMORCİ

Tiyatro Sandık Genel Sanat Yönetmeni

Yazan: DARIO FO

Çeviren: Varlam Nikoladze

Yöneten: M.Oğuz Timorci

Ses, Işık: Tuncay Gündüz

OYUNCULAR:

Hakan Evran

Dilek Nak                                                                                                                   

Dilek Uyar

Mutlu Akçay

Aynur Koçak

Oğuz Timorci

Taner Ergun
 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.