Dilek Yıldız'dan Başkan Engin Dursun'a Ziyaret!

ÖZEL HABER 16.11.2023 - 18:07, Güncelleme: 16.11.2023 - 18:35 12947+ kez okundu.
 

Dilek Yıldız'dan Başkan Engin Dursun'a Ziyaret!

Dilek Yıldız Karayolları Emeklileri Dayanışma Derneği ve Türkiye Bağımsız Emekliler ve Emekçiler Platformu Yürütme Kurulu Başkanı Ergin DURSUN’u ziyaret etti.

Dilek Yıldız ülke gündemini, yaşanan güncel sıkıntıları hakkında istişarede bulunarak  önümüzdeki yerel seçimlerde Engin Dursun’dan CHP’ye destek talebinde bulundu. Dilek Yıldız görüşme ile ilgili şu bilgileri verdi: Karayolları Emeklileri Dayanışma Derneği ve Türkiye Bağımsız Emekliler ve Emekçiler Platformu Yürütme Kurulu Başkanı Ergin DURSUN’u  ziyaret ettim.  Engin Dursun dernek adına yaptırmak istedikleri ‘’kimsesiz yaşlılarımız için rehabilitasyon merkezi’’ ve ‘’emeklilerimiz için dinlenme sosyal tesisleri ‘’projesi hakkında bilgi verdi. Ülkemizdeki güncel sıkıntıları ve çözümleri konusunda, emeklilerimizin açlık sınırının altında kalan ucube kök maaş sistemi hakkında konuştuk. Önümüzdeki Yeni yıl öncesi yapılacak maaş zamlarıyla bu adaletsizliğin giderilmesi temennisinde bulunduk ve yerel seçimlerde dernek ve Türkiye bağımsız emekliler ve emekçiler platformu olarak bizlere desteklerini iletti . Kendisine misafirperverliği için teşekkür ediyorum. Dilek Yıldız ayrıca yaklaşan yerel seçimler öncesi partimizin aday belirlemede kullanacağı en doğru yöntem ön seçim olmalı. Kapalı kapılar ardında karar verilen, parti tabanının ve seçmenin tanımadığı kişilerin aday gösterilmesini yanlış buluyorum. Yerel seçimlerdeki başarılı çıkışımızı daha da yukarı taşımak için olabildiğince şeffaf ve adil bir aday belirleme süreci olmalıdır dedi. Dilek Yıldız Kimdir: Partimde aldığım görevler 2007-2009 CHP Konak İlçe Gençlik Kolları 2009-2014 CHP Konak Belediyesi Meclis Üyesi (yedek) 2012-2014 CHP Konak İlçe Kadın Kolları Yönetim Partimizin 4-5 Kasım'da yapılacak olan 38. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi üyeliği için aday oldum. Yıllardır partimizin her kademesinde görev yaptım. Bundan sonra da sizlerin de desteğiyle hiçbir çıkar gözetmeden gece gündüz demeden partim ve ülkem için çalışmaya devam edeceğim
Dilek Yıldız Karayolları Emeklileri Dayanışma Derneği ve Türkiye Bağımsız Emekliler ve Emekçiler Platformu Yürütme Kurulu Başkanı Ergin DURSUN’u ziyaret etti.

Dilek Yıldız ülke gündemini, yaşanan güncel sıkıntıları hakkında istişarede bulunarak  önümüzdeki yerel seçimlerde Engin Dursun’dan CHP’ye destek talebinde bulundu.

Dilek Yıldız görüşme ile ilgili şu bilgileri verdi:

Karayolları Emeklileri Dayanışma Derneği ve Türkiye Bağımsız Emekliler ve Emekçiler Platformu Yürütme Kurulu Başkanı Ergin DURSUN’u  ziyaret ettim.  Engin Dursun dernek adına yaptırmak istedikleri ‘’kimsesiz yaşlılarımız için rehabilitasyon merkezi’’ ve ‘’emeklilerimiz için dinlenme sosyal tesisleri ‘’projesi hakkında bilgi verdi.

Ülkemizdeki güncel sıkıntıları ve çözümleri konusunda, emeklilerimizin açlık sınırının altında kalan ucube kök maaş sistemi hakkında konuştuk. Önümüzdeki Yeni yıl öncesi yapılacak maaş zamlarıyla bu adaletsizliğin giderilmesi temennisinde bulunduk ve yerel seçimlerde dernek ve Türkiye bağımsız emekliler ve emekçiler platformu olarak bizlere desteklerini iletti . Kendisine misafirperverliği için teşekkür ediyorum.

Dilek Yıldız ayrıca yaklaşan yerel seçimler öncesi partimizin aday belirlemede kullanacağı en doğru yöntem ön seçim olmalı. Kapalı kapılar ardında karar verilen, parti tabanının ve seçmenin tanımadığı kişilerin aday gösterilmesini yanlış buluyorum. Yerel seçimlerdeki başarılı çıkışımızı daha da yukarı taşımak için olabildiğince şeffaf ve adil bir aday belirleme süreci olmalıdır dedi.

Dilek Yıldız Kimdir:

Partimde aldığım görevler

2007-2009 CHP Konak İlçe Gençlik Kolları

2009-2014 CHP Konak Belediyesi Meclis Üyesi (yedek)

2012-2014 CHP Konak İlçe Kadın Kolları Yönetim

Partimizin 4-5 Kasım'da yapılacak olan 38. Olağan Kurultayı'nda Parti Meclisi üyeliği için aday oldum. Yıllardır partimizin her kademesinde görev yaptım. Bundan sonra da sizlerin de desteğiyle hiçbir çıkar gözetmeden gece gündüz demeden partim ve ülkem için çalışmaya devam edeceğim

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.